Sıla Türkoğlu Hakkında Flaş İddia!Kırmızı Oda dizisindeki muhteşem performansıyla tanınan Evrim Alasya ve son olarak Evliliğe Dair Her Şey’de izleyici karşısına çıkan Barış Kılıç, Kızılcık Şerbeti’nde başrolleri paylaşacak.

Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Projenin diğer başrol oyuncusu ise Sıla Türkoğlu…

10 EYLÜL’DE GİDİYORLAR

Depozito Dizileriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu, projede Evrim Alasya ile anne-kız karakterini canlandıracak. Türkoğlu’nun partneri henüz bilinmiyor. Dizi, 10 Eylül’de sette yayınlanacak.

İKİ AİLENİN ETKİLEYİCİ HİKÂYESİ ANLATILIYOR

Kızılcık Şerbeti dizisinin yazarları Melis Civelek ve “Yasak Elma” dizisinde 5 sezondur harikalar yaratan Zeynep Gür… Dizi, farklı Polonyalı 2 ailenin etkileyici hikayesini anlatıyor.

Senaryosu titizlikle çalışılan dizide, iki aile büyük bir kavganın ardından büyük bir dönüm noktası yaşayacak ve çocuklarının ilişkisinin ardından karşılıklı anlayış sürecine girecekler.

Sosyal terminolojiyi titiz bir dille işleyen projenin kadrosu oldukça gösterişli isimlerden oluşuyor.

SıLA TÜRKOĞLU KİMDİR?

Sıla Türkoğlu18 Nisan 1999’da İzmir’de doğdu. İzmirli ve Bornovalı güzel kızlardan Sıla Türkoğlu, “Ağlayan Anne” dizisinde rol almaya başladı.

Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu, üniversite eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başlamış ve henüz lise öğrencisiyken setlerde yer almaya başlamıştır. Türkoğlu, Emanet dizisinde canlandırdığı Seher karakteri ile hayran kitlesini genişletti. Türkoğlu, Mayıs 2022’de “Emanet” dizisinden ayrıldı. Yeni sezonda “Kızılcık Şerbeti” adlı dizide rol alıyor.