Şiddet açıklamasının ardından bombalı saldırı!


Şarkıcı Kutsi’nin eşi Sibel Ülker, bir yıldır psikolojik tacize uğradığını söyledi. Sibel Ülker bugün yaptığı yeni bir açıklamada yanlış anlaşıldığını söyledi. Detaylar burada…

7 yaşındaki sevgilisi Feyza Çıpa’dan ayrılan Kutsi, geçtiğimiz yıl başroldeydi.benim adım melek“Dizi çocuk oyuncu Poyraz Ar’ın annesi” Sibel Ülker, Gaziantep’te sessizce evlendi. Bu evlilik cephesinde bir tuhaflık meselesi olan şok edici bir gelişme vardı.

Sibel Ülker, şiddet gördüğünü sosyal medya hesabından duyurdu.

“BAZI İNSANLAR GERÇEK HAYATTA DAHA İYİ AKTÖRLERDİR”

Ülker, sosyal medyadan da takibi bıraktığı Kutsi ile ilgili yaptığı açıklamada şu satırlara yer verdi:

“Bir yılı aşkın süredir çocuklarıma uygulanan psikolojik şiddeti ve manipülasyonu zamanı geldiğinde tek tek anlatacağım. Tek söyleyeceğim, bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi aktörler ve bu maskelerin altında hiç tanımadıkları yüzler.”

” YAPTIĞIM PARÇA KULLANILMIŞTIR”

Kutsi’nin konuyla ilgili sessiz kalmasının ardından Sibel Ülker’den yeni bir açıklama geldi.

Sibel Ülker, yanlış anlaşıldığını belirterek, “Dünkü yazı tamamen yanlış anlaşıldı. Benim yazımda sevgili eşim Kutsi’nin ismi geçmedi. Onunla boşanmaktan söz edilmiyor. Kutsi ile zaten evli olduğum için, çevreden gelen manipülasyon ve baskı ile ilgili.

Yüzlerinde bir maskeyle arkamdan dönüp oyuncuları taşlamama neden olan işler bunlar. Özel Instagram sayfamda yaptığım bu paylaşımın bu şekilde yorumlanıp yayınlanmasına ve gündemi meşgul etmesine üzüldüm.

KUTSİ KİMDİR?

Ahmet Kutsi Karadoğan, bilinen adıyla Kutsi (16 Mart 1973, Malatya), Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı ve dizi oyuncusudur. Adını Türk şair Ahmet Kutsi Tecer’den almıştır.

Kutsi, 16 Mart 1973’te Malatya’da doğdu. Annesinin adı Hatice, babasının adı Şinasi’dir. Lise yıllarında ‘Sesin güzelmiş’ uyarılarına kulak veren ve şan dersleri alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Productions’ın ilk albümü Aşk Payını Aldı’yla ünlendi. Daha uzun bir ara veren ve bu arada çok güzel şarkılara imza atan Kutsi, 2005 yılında Erol Köse Productions’ın “Sana Ne” albümünü çıkardı.

Bir ablası olan Kutsi, Ayrancı Anadolu Lisesi mezunudur. Mimarlığı bıraktı.

Kutsi’nin oyunculuğuyla kendini kanıtladıktan sonra 8 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar ile 30.08.2008 tarihinde evlendi. Kutsi’nin kızı “Ceylin Ada” 24.09.2009 tarihinde doğdu.

Cengiz Kurtoğlu’nun da büyük desteğini alan Kutsi, “Aynı Şehirde Nefes Almak Bana Yeter” albümünde yer alan “Duvardaki Resim” şarkısıyla sesini daha da duyurmaya başladı ve bundan sonra başaramayacağını gösterdi. kolayca unutulur.

Sadece müzisyenliği değil oyunculuğu da meslek olarak seçen Kutsi, 2006 yılında Doktorlar dizisi ile oyunculuğa ilk adımını atmış ve büyük başarı elde etmiştir. Doktorlar dizisinin bitmesinin ardından bir süre sonra Kahramanlar dizisiyle ekranlara dönen Kutsi, Doktorlar Yaz 2010 tekrarlarının geniş bir kitle tarafından görülmesi ve izleyiciler tarafından beğeniyle karşılanmasının ardından 3 Aralık 2010 tarihinde ekranlara dönmüştü. , bölümü ile sona erdi.

Profesyonel bir müzik kariyeri olan Kutsi, 5 albüm çıkarmış ve her zaman hitleriyle anılmıştır. “Neyin var burada boşum ağlama gönlüm aşkın gururu geçer geçer aynı şehirde nefes almak bile bana yeter olay olur aşkımız . hediyem olsun, aşk ilanı, doğum günü, konuşmam, aşkın cellatı, helal yapmam, aynadaki yüz benim, Angel and Knock on albümlerinin istatistiklerini görmek zor olsa da Kapım, Oğul Mektubu, Bamkarsı, Haram Olsun, Soran Yok” bunu kanıtlıyor. Huzur Sokağı dizisinde Bilal karakterini canlandırmıştır. Sanatçının yeni albümü I Don’t Know, Could I Tell 18 Mart 2013’te yayınlandı. 2015 yılında Show TV’de başlayan Beyaz Yalan dizisinde Demir Güner rolünü oynamıştır. Kutsi’ye yeni dizisinde Deniz Baysal eşlik etti. Gösteri düşük reytingler nedeniyle iptal edildi. 22 Ekim 2016’da FOX’ta yayınlanan Kalbim Kalbim dizisinde Mirat Yavuz karakterini canlandırmıştır. Dizi 2018’de sona erdi.

2019-2021 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde rol almıştır.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Kutsi, geçen yıl Sibel Ülker ile evlendi.