Sibel Can ve Emir Sarıgül böyle görünüyordu


Yaklaşık 7 yıldır tenha bir ilişki içinde olan Sibel Can ve işadamı Emir Sarıgül, aylar sonra Bodrum’da tatilde görüntülendi. Detaylar burada…

Ünlü sanatçı Sibel Can ile iş adamı Emir SarıgülBodrum Torba’da bir grup arkadaşıyla objektiflere yansıdı.

dergi Hattın haberine göre; Sibel Can’ın sohbet sırasında çok keyifli olduğu görüldü. Takip eden saatlerde ikisi birlikte uzaklaştı.

Öte yandan Emir Sarıgül ile geçtiğimiz aylarda kırgın ve barışan ilişkisini bitiren sunucu Buket Aydın’ın önünde yeni bir aşk iddiası ortaya çıktı. Ünlü sunucu, Bodrum Türkbükü’nde iş adamı Muhsin Bayrak ile Miam adlı restoranda yemek yedi.

SİBEL CAN KİMDİR?

Sibel Can (doğum adı Sibel Cangure; 1 Ağustos 1970, İstanbul), Türk şarkıcı ve oyuncudur. Kariyerine dansöz olarak başlayan Can, daha sonra şarkıcı olarak çalıştı ve şimdi aynı zamanda bir televizyon ve sinema oyuncusu ve sunucusu.

Yugoslav göçmeni Engin Cangure ile Mudanyalı Emine Gül Sezer Cangure’nin ilk çocukları olarak Karagümrük’te doğdu. Sanatçının babası, birçok ünlü solistin eşlik ettiği bir kemancıydı. Muzaffer adında bir kız kardeşi vardır.

SİBEL CAN GİZLİLİK

1988’de Zerrin Özer’in evinde, dönemin en popüler isimlerinden Hakan Ural ile gizlice evlendi. Bu evlilikten Engincan ve Melisa adında iki çocuk dünyaya getirdi. Hakan 1999’da Urallardan ayrıldı. Bir yıl sonra Sulhi Aksut ile evlendi ve Emir adında bir oğulları oldu. İlk eşinden iki, ikinci eşinden bir olmak üzere üç çocuğu var. 2010 yılında Sulhi Aksut’tan boşandı.

EMİR SARIGÜL KİMDİR?

Abdurrahman Emir Sarıgül, Mustafa Sarıgül’ün ilk eşi Hülya Köksaloğlu’ndan olan oğludur. Emir’e hamile olan annesine kanser teşhisi kondu ve buna rağmen anne doğumda ısrar etti. 1981 yılında İstanbul’da doğan Emir Sarıgül, 1985 yılında 3,5-4 yaşlarındayken annesini kanserden kaybetti. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Emir Sarıgül, Fevziye Mektepleri Vakfı Özel Işık Lisesi’nden mezun oldu. Ardından Yeditepe Üniversitesi’ni kazandı.

Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra yüksek lisans yapmak üzere İngiltere’ye gitti. Londra’daki American Intercontinental University’de yabancı dil eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek iş hayatına başladı.

Özellikle inşaat sektöründe başarılı çalışmalar yapmış olan Emir Sarıgül bu alanda adından söz ettirmiştir. İnşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmekte olan Maritza Şirketler Grubu’nun kurucusu ve Genel Müdür Yardımcısı’dır.