Şeyma Subaşı ve ablası Kübra Açıl hakkında şoke eden iddia!


Acun Ilıcalı ile eski eşi Şeyma Subaşı’nın Bodrum’da bir yerde kızlarının velayeti ve nafaka ödemeleri nedeniyle tartıştıkları iddia edildi. İddiaya göre; Acun Ilıcalı’nın kanalında çalışan ve eski kayınbiraderi ile iyi bir ilişkisi olan Kübra Açıl, ağabeyi Şeyma Subaşı ile telefonda tartıştı. Detaylar burada…

Eski eşi Acun Ilıcalı ve eski eşi Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir mekanda nafaka ödemeleri ve kızlarıyla kalmaları konusunda görüştüğü Şeyma Subaşı, bu kez ablasıyla tartıştı.

İddiaya göre “Telefonda tartışıyorlardı”

Takvimin haberine göre; Şeyma Subaşı, eski eşinin kanalında çalışan ablası Kübra Açıl ile telefonda yüksek sesle tartıştı.

“HAYATIMDA KİMSE TANIŞMAZ”

Şeyma Subaşı’nın ablasına “Hayatıma kimse karışamaz” diye bağırdığı iddiaları sosyal medyada ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı ile yakın arkadaşı olan Açıl’ın kardeşini özel hayatı hakkında uyardığı da belirtildi. Subaşı ablasına sordu: “Sen kimsin?” Sinirlendi.

SEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı kaç yaşında, nereli? Şeyma Subaşı, 1990 yılında Samsun’da doğdu. Subaşı 32 yaşında.

2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı. dergi Dünyanın dikkatini çekmeyi başaran Şeyma Subaşı, yarışmanın ardından birçok ünlü tasarımcının defilelerinde yer aldı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarımı Programı okudu. “Aldın mı?” adlı yarışmaya katıldı ve yarışmada 60.000 TL ödül kazandı. Ayrıca Yok Such Dans adlı yarışma programında kostüm tasarımcısı olarak çalıştı. Acun Ilıcalı ile yarışmalara katılırken tanıştı. Uzun bir birlikteliğin ardından 2017 yılında TV dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı ile evlendi ancak evlilikleri 2018 yılında sona erdi. Şeyma Subaşı’nın bu evlilikten Melisa adında bir kızı var.

SEYMA SUBAŞI GİZLİLİK

Şeyma Subaşı’nın aşık olduğu kişi; Şeyma Subaşı, 2017-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı ile evlendi. 2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile çıkmaya başladı. İlişkilerini Ağustos 2020’de sonlandırdı. 2021’de Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile ilişkiye başladı. Şeyma Subaşı’nın bu ilişkisi de mutsuz sonla bitti.