Şeyma Subaşı içini döktü: Allah’a inanmayı seçiyorum


Dergi Haberleri

Meedo ile barışan Şeyma Subaşı, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Muhammed Alsaloussi’nin aldığı pahalı hediyeler ve bitmeyen tatillerle adından söz ettiren Şeyma Subaşı, son olarak duygularını takipçileriyle paylaştı.

Zaman zaman takipçilerine duygu dolu katkılarda bulunan Subaşı, şunları yazdı;

“Hepimiz bu hayatta sadece mutlu olmak için mutluluk isteriz… Ama bence mutluluk bazı sorular sormaktan gelir ve mutluluk da bu sorulara doğru cevaplar vermekten gelir.” Ve hepsi içimizde. Ancak asıl mesele kendinize doğru soruları sorabilmektir: Bizi ne mutlu eder? Bu geçici hayatta bizi gerçekten mutlu eden nedir? beni ne mutlu eder Benim için doğru olan cevapları biliyorum ve onlarla yaşıyorum – içimdeki gerçek huzurla, saf huzurla… Basit şeyler… Dışsal mutluluğumun ne olduğunu bilmek ve içsel mutluluğumun farkında olmak.. . dış dünyadan aldığım şeyleri kastediyorum.”

Şeyma Subaşı içini döktü: Allah'a inanmayı seçiyorum

“Gerçek değerimi bilmek ve ihtiyaçlarıma yeterince dikkat etmek benim için mutluluğa giden yoldur. İhtiyacım uzun bir uyku veya huzurlu bir yalnızlık anı olduğunda, bunu hisseder ve kendime bakarım. Benim ihtiyaçlarım – senin ihtiyaçların mı? ihtiyacı var.” çünkü mutluluk farklı olabilir Onları seviyorum, yeterince değer veriyorum Paylaştığım arkadaşlarımı seviyorum, onlara yeterince değer veriyorum… Doğru yaşamayı seçiyorum, Tanrı’ya inanmayı seçiyorum ve biliyorum ki ne olursa olsun, sebep. Kendiniz, aileniz ve çevrenizdekiler için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı bilmek bile çok iyi hissettiriyor.”

Şeyma Subaşı içini döktü: Allah'a inanmayı seçiyorum

“İyi hissetmek gerçektir. İyi bir insan olmak çok huzurlu hissettiriyor… Huzur içinde yaşadığınızda, bedeniniz bu dünyada topraklanmış ve güvende, ruhunuz hafif, yumuşak ve farklı boyutlarda bir yolculuk gibi, ama sanki nerede olduğunu, ne olduğunu ve kim olduğunu bilmek, amacının ne olduğunu bilmek.” Hayatta olmak ne anlama geliyor? Mutluluğu bulmak için gerçeğinizi bulmak için kendinize doğru soruları sorduğunuzdan emin misiniz? cevapları kabul et ve kendini mutlu et?”

Şeyma Subaşı içini döktü: Allah'a inanmayı seçiyorum