Sevgilisiyle aşk anları yaşadı


Dergi Haberleri

TV Dizisi ile Şöhret Kutlaması Menajerimi Ara Ahsen Eroğluuzun süredir resimle ilgilenen Kemal Ertuğ’a aşıktır.

“SEN BENİM İKİ BENİMSİN”

Sevgilisinin doğum gününü romantik pozlarla kutladı Ahsen Eroğlu“Böyle süslü kelimelerde iyi değilim, yoksa akşama kadar yazacağım. Ama sen benim en yakınımsın, arkadaşımsın, ruh eşimsin.

Bana her zaman ilham veren tek aşıksın ve gözlerinin içine baktığımda gülmeden edemiyorum. Seni çok seviyorum!”

Geçtiğimiz aylarda gazetecilerle görüşen Eroğlu, “Aslında biz çok uzun zamandır tanışıyorduk. Yılbaşında aşık olduk. İlişkimiz iyi gidiyor” dedi.

AHSEN EROĞLU KİMDİR?

Ahsen Eroğlu 27 Ekim 1994 tarihinde Çorlu’da doğdu. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Dalları Liseden mezun Ahsen EroğluOyunculuk eğitimini Sahne 3MOTA’dan aldı.

Kariyerine 2015 yılında Modern Habil Kabil dizisinde başladı. Ahsen EroğluBu dizide Zehra karakterini canlandırmıştır. Bu diziden sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem, Anne, Kızlarım İçin ve İstanbullu Gelin gibi dizilerde yardımcı karakter olarak yer almıştır.

2019 yılında ilk başrolünü Kuzgun dizisinde Kumru Cebeci olarak almıştır. Ahsen Eroğlu, Fransız dizisi Dix pour cent’ten uyarlanan Aram Menajerim dizisinde canlandırdığı Dicle karakteriyle herkesin beğenisini kazandı. Ahsen Eroğlu en son Beni Arayın dizisinde Dicle rolünü oynamıştır.

KEMAL ERTUĞ KİMDİR?

Ahsen Eroğlu’na aşık olan Kemal Ertuğ kimdir? Ertuğ’un resim sanatıyla uğraştığı öğrenildi.