Sevgilisinin doğum gününü kutlayan Onur Tuna aşka geldi


Dergi Haberleri

Oyuncu Onur Tuna ile “mahkum“Sezon tatilinin ardından Filipinler’e tatile gitti. Ünlü oyuncuya tatilde Yasemin Yazıcı’nın eşlik ettiği ve ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı öğrenildi. Özel hayatı hakkında fazla konuşmayan Onur Tuna , dedi : Instagram’da sevgilisi Yasemin Yazıcı ile pozunu paylaştı. .

Oyuncu, sevgilisinin doğum gününü, “Güzel aşkım. Memnun oldum… İyi ki doğdun. Her zaman yanımdasın, önümdesin…” Onur Tuna’nın kız arkadaşıyla fotoğraflarını paylaşması, “ilişkileri evliliğe doğru ilerliyor” yorumunu tetikledi.

Onur Tuna aşka geldi!

Onur Tuna, 2 Temmuz 1985 yılında Çanakkale’de doğdu. Eylül Dokuzuncu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Başarılı isim, Ege Üniversitesi Konservatuarı’nda sanat müziği vokal eğitimi de aldı.

Onur Tuna aşka geldi!

Ortaokul ve lise yıllarında tiyatro oyunları oynayan Tuna, 2,5 yıl İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul’da Üç Mota, Ayla Algan, Craft ve Saim Güveloğlu tarafından eğitildi. 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisi ile profesyonel oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Onur Tuna aşka geldi!

Ardından Filinta, Cesur Yürek, Yasak Elma, Mucize Doktor gibi birçok projede izleyici karşısına çıktı. FOX’ta yayınlanan Tutuklu dizisinde Fırat Bulut karakterini canlandırmaktadır.

8 Eylül 1997 İstanbul doğumlu Yasemin Yazıcı, Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk, dans ve şan eğitimi aldı. Okul yıllarında Türkçe olarak “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (Cilt I)”, “Hugo Sistemi” ve “Ayrılık” oyunlarıyla sahne aldı. , Fransızca ve İngilizce. .

Onur Tuna aşka geldi!

2018 yılında London School of Economics, Sosyal Antropoloji Bölümü’nden mezun oldu. Üniversiteden mezun olduktan sonra Londra Müzik ve Dramatik Sanatlar Akademisi’nde (LAMDA) tekrar oyunculuk eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra Ezel Akay ve Deniz Ölmez gibi mesleğin ustalarının yetiştirildiği İstanbul Film Akademisi Pratik Oyunculuk Atölyesi sertifika programında yer aldı. Yasemin Yazıcı, Son Yaz dizisindeki Naz rolüyle hayran kitlesini genişletti.

Onur Tuna aşka geldi!