Sevgili Sürpriziyle tanışma hikayesi!


Dergi Haberleri

Geçtiğimiz haftalarda “Aşık oldum evlenebilirim” açıklamasını yapan ünlü sunucu, Burcu Esmersoyyazılımcı Nazım Akmandil ile mutlu bir ilişki yaşıyor.

Ceyda DüvenciEsmersoy’un konuğu. sevgilisi Nazım Akmandil ile nasıl tanıştığını anlatan “Bamkazan Sohbetleri”ni sundu.

“UÇAKTA YAN OTURACAĞIZ”

Esmersoy, “Bir sabah 8.15 makinesiyle Berlin’e uçtuğumuzda 2A ve 2B boş bir uçakta oturuyorduk. Boş uçakta yan yana oturduk! Ben uçak kalkmadan uyurum, yorucu bir tempoda çalıştığım için hep uyurum, çocuk onun yanında uyumadığı için başka bir yere oturdum, şimdi horlardım.”

Ünlü garson sözlerine şöyle devam etti: “Uçak indi, uçaktan indik, pasaport kuyruğuna rastladım, 1 saat 45 dakika! Bu sırada 2 Türk konuşmaya başladık. Hikayeyi kimse bilmiyor, ilk defa anlatıyorum.”

NAZİM AKMANDİL KİMDİR?

Burcu Esmersoy Birlikte yaşadığı aşkla gündemde olan Nazım Akmandil, 2022 yılında 31 yaşında olacak. Burcu EsmersoyKendisinden 15 yaş küçük olan Akmandil, Türkiye’de mobil oyun sektörünün önde gelen firmalarından birinin kurucu ortağıdır.

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Kamile Burcu Esmersoy, 2 Ekim 1976 İstanbul doğumlu Türk TV sunucusu ve oyuncu.

Beşiktaş Lisesi’ni ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Fakültesi’ni bitirdi. New York Üniversitesi’nde “Otelcilik, Turizm ve Spor İşletmeciliği” okudu.

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Japonya’da Türkiye’yi temsil etti ve “Miss Friendship” oldu.

Kanal D’de çocuk programlarının yapımcısı ve sunucusu olarak çalıştı. Diyalog Spiker ve Sunucu Okulu’ndan onur derecesiyle mezun oldu.

2000 ve 2005 yılları arasında CNN Türk’te Spor Dalları Bölümde dış haberler editörü, muhabir ve spor spikeri olarak çalıştı. Formula 1 yarışlarını yerel olarak takip etti ve programlar yaptı. 2010’da vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı ve filmdeki dansıyla büyük beğeni topladı.

Nisan 2006’da NTV’de “Spor Dalları “Hizmet” programına ev sahipliği yaptı ve NTV’nin sunucusuydu. Spor Dalları Ayrıca kanalında birçok şov yaptı. Survivor Ünlüler Gönüllüleri yarışmasına da ev sahipliği yaptı.

Evo Auto ve NYC dergilerinde makaleleri yayınlanan Burcu Esmersoy, çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

BURCU ESMERSOY GİZLİLİK

Burcu Esmersoy, bir süredir yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşıyor.