Sette korkunç kaza! Eylem sahnesinde kullanılan fünye İsmail Hacıoğlu’nun yüzünde patladı


Başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu, 49. filminin setinde korkunç bir kaza geçirdi. Oyuncu, aksiyon sahnesinde kullanılan fünyenin erken infilak etmesi sonucu yaralandı. Seyir halindeki ambulansta ilk müdahalenin yapıldığı Hacıoğlu’nun yüzünde ve vücudunda yaralar oluştu.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın başarısını konu alan 49 filmde talihsiz bir olay yaşandı. Mehmet Canpolat’ın yapımcılığını üstlendiği filmin çekimleri Kilis’te gerçekleşiyor. İsmail HacıoğluHande Doğandemir, Sinan Tuzcu, Doğukan Polat, Hasan Küçükçetin ve Kerem Alışık, filmin setinde yaşanan büyük bir kazayı bir araya getirdi.

EĞLENCE ÖN PATLAR

Birsen Altuntaş’ın haberine göre olay yerinde kullanılan fünye İsmail Hacıoğlu’nun yüzünde patladı. Memur fünyeyi planlanandan daha erken patlattığı için sette bulunan ünlü oyuncuya ambulansta hemen ilk müdahale yapıldı. Hacıoğlu’nun Kilis’teki otelde istirahat ettiği sırada yüzünde ve vücudunda yaralar oluştu.

Sette korkunç kaza!  Eylem sahnesinde kullanılan fünye İsmail Hacıoğlu'nun yüzünde patladı

49 FİLM NE HAKKINDA?

49 filmi, 2014’te Musul’u ele geçiren DEAŞ savaşçılarının Türkiye Cumhuriyeti Konsolosluğu’nda 49 Türk vatandaşını rehin alma sürecini ve bu süreci başarıyla yöneten Milli İstihbarat Teşkilatı’nın kahramanlık hikayesini beyazperdeye aktarıyor.