Sessizliğini bozdu! Oğuzhan Koç’tan açıklama…


Dergi Haberleri

Düğüne evli çift Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir de katıldı. Koç, düğünde giydiği 17 bin 500 liralık ayakkabının gündemde olduğundan bahsetti.

“BUNLARI KONUŞTUĞUNDA…”

Koç, “Bugün bütün ayakkabılar böyle, bunu konuşmamda sakınca yok. Çok güzel bir düğündü.”

Çift, hayatlarının en mutlu gününü yaşadıklarını belirterek, “Stresten o gün yemek yemeyi unuttuk. Ertesi sabah birbirimize düğünün bittiğini hatırlattık.”

Oğuzhan Koç’un düğünde giydiği ayakkabının benzeriyle geceye geldiği dikkatlerden kaçmadı.

OĞUZHAN KOÇ KİMDİR?

Oğuzhan Koç kaç yaşında, nereli? Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985’te doğdu. erzincanTürkiye’nin Üzümlü ilçesinde doğdu. Koç 37 yaşında.

1992 Erzincan depreminden sonra ailesiyle birlikte Bursa’ya geldi. İki yıl yaşadığı mahalli camide Ramazan ayında müezzinlik yaptı. 7 yaşından itibaren Bursa Devlet Konservatuarı müzik bölümünde okudu.

Çocukluğundan beri sahne sanatları ile ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye Oyuncuları grubuna katıldı. 2009 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Neşeli Hayat filminde rol aldı.

Daha önce TV8 dizisi O Ses Çocuk’ta jüri üyeliği yapan Koç, 2021 yılında TV8’de yayınlanan O Ses Türkiye dizisinin jüri üyesi olarak katıldı. Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ve Murat Boz da jüride.

OĞUZHAN KOÇ GİZLİLİK

Oğuzhan Koç, oyuncu Demet Özdemir ile evli.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

Demet Özdemir kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? Demet Özdemir, Türk oyuncu, model ve dansçıdır. 26 Şubat 1992 doğumlu olan Özdemir 30 yaşındadır.

En çok Sana Bir Sır Vereceğim fantastik drama dizisindeki ‘Aylin’ karakteri ile tanınmaktadır. Can Yaman’la birlikte rol aldığı Star TV’de yayınlanan Early Bird dizisiyle dünya arenasına adım attı.

Aşk Taktikleri filmi için gündemde olan Demet Özdemir, şarkıcı Oğuzhan Koç ile evli.

SON DEPREM: Türkiye’den ve dünyadan son dakika depremlerinin listesi.