Serenay Sarıkaya-Cem Yılmaz Cephesinde Şaşırtan Gelişme!


Dergi Haberleri

Oyuncu Serenay Sarıkaya ile komedyen Cem YılmazYaklaşık bir yıllık flörtün ardından ayrıldılar. Daha sonra Umut Evirgen ile yeni bir aşk için yelken açan Sarıkaya da operatörden ayrılma kararı aldı.

Genç oyuncu Rüya Demirbulut’la ilişkisi kısa süren Cem Yılmaz’ın en son Seda Akman’la görüntülenmesi ‘aşk’ sorularını yanıtsız bıraktı.

Milliyet’ten Hüseyin Altun’dan gelen haberin ardından; Cem Yılmaz önceki gece Zorlu PSM’de bir oyuna katıldı.

Geçtiğimiz günlerde yeniden başlayan Alice Müzikali için bu anlarda sahneye Serenay Sarıkaya çıktı. İkili, oyunların sonunda PSM Touch parti sonrası etkinliğinde tesadüfen karşılaştı.

CEM’DEN SERENAY’A: HAYATIM!

Arkadaşlarıyla sohbet eden komedyen, bir süre Serenay Sarıkaya’ya dönerek “Hayatım” diye bağırdı. Güzel oyuncu “Hayatım mı?” diye yanıtladı, gülümseyerek eski sevgilisine doğru yürüyerek.. Derin sohbete dalan ünlü isimler daha sonra olaydan ayrı ayrı ayrıldı.

ŞAŞIRTAN SORU!

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatı da bulunmaktadır. dergi Gündemde olmayan Serenay Sarıkaya, Etiler’deki evine vardığında basın mensuplarını görünce aracın camını açtı.

Cem Yılmaz’ın soruları karşısında şoke olan 30 yaşındaki güzel, “Arkadaşlar oyundan geldim, yoruldum” sözleriyle konuyu geçiştirdi.

Cem Yılmaz, Levent’teki evinin otoparkına aracını çekerken hiçbir soruya cevap vermek istemedi.

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1992’de Ankara’da Ümran Seyhan ve Mustafa Sarıkaya’nın oğlu olarak dünyaya geldi. Bir süre ailesiyle birlikte Antalya’da yaşayan Sarıkaya, anne ve babasının 7 yaşında ayrılmasının ardından babasının yeniden evlenmesi üzerine annesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaya başladı. Yanında babasız büyüyen Sarıkaya, bir röportajında ​​”Hele gelişim aşamasında baba faktörü bu kadar önemliyken bir kızı babasız büyütmek çok büyük bir olay” dedi.

O dönemde Antalya’da yaşayan ve İstanbul’da yaşama fikrinin ürkütücü olduğunu söyleyen Sarıkaya, annesine oyunculuk yapmak istediğini söylemesi üzerine İstanbul’a taşındı. Lise eğitimini Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nde tamamlayan Sarıkaya, üniversite eğitimini yurt dışında tamamlamak istedi ancak üniversite eğitimi almadı. Çocukken oyuncu olmayı düşünmeyen Sarıkaya, modellik yapmak istiyordu.

Uzun süre voleybol oynadı ve bir süre basketbolla ilgilendi. Bir süre tenis de oynayan Sarıkaya, kariyeri öncesinde Latin dansıyla da ilgilendi. 15 yaşında Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen Avrupa Gençler Güzellik Yarışması’na katılan Sarıkaya, yarışmanın Jüri Özel Ödülü’nü alarak oyunculuk kariyerine başladı. Serenay Sarıkaya, Medcezir, Fİ, Şahmeran, Lale Devri, Masal gibi projelerde yer aldı.