Serdar Ortaç’a dava açıldı


Dergi Haberleri

Serdar ortaçKadıköy’deki Nuh Festivali’ne önceden haber verilmesine rağmen gelmeyen avukatı, “Nuh Festivali ile anlaşmamız yok” dedi.

Nuh Festivali’ni düzenleyen Noah Entertainment’ın avukatı Nebahat Beren Büber yazılı bir açıklama yaptı. Serdar ortaçO konser için yüklü bir meblağ almasına rağmen aynı gün başka bir yerde sahne almayan ve konser veren Serdar Ortaç hakkında yasal işlem başlatacaklarını duyurdu.

İşte o açıklama;

“Serdar ORTAÇ ile müşteri firma Noah Entertainment Management A.Ş. 3 Eylül 2022’de “NOAH FEST” düzenledi ve kendisine büyük ödemeler yapıldı. Paylaşım yoluyla tüm hayranlarını aradı, her türlü belge ve kayıt var ama Serdar ORTAÇ konsere 2 gün kala sebepsiz yere konsere gitmeyeceğini açıklarken, diğer taraftan yaptığımız araştırmada da Serdar ORTAÇ, Bu sorunu bize bildirmeden, aynı gün başka bir şehirde söz konusu konserle. Serdar ORTAÇ bu bilgileri son ana kadar paylaşmayarak başka bir işlem yapmamızı engelledi. Dürüst davranmayarak müşteri şirketin prestijini zedeledi ve bilet alan seyirciyi memnun etmedi.Aynı şekilde, müşteri firma konser sözleşmesini gerekçe göstererek ilgili konser mekanına aracılık ve ödeme yaptı ve bilet satışı, reklam, promosyon vb. . o sahip. Bu sözleşmeye uymayan sanatçı hakkında yasal işlem yapılacaktır.