Selin Ciğerci ve Gökhan Çira boşandı!


Dergi Haberleri

2019 yılında evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, geçtiğimiz yıl eylül ayında sürpriz bir şekilde evliliklerini sonlandırmıştı. Ancak ikili daha sonra barıştı. 16 Mayıs’ta ikinci kez evlenen çift yeniden ayrıldı.

Mahkeme tatilinin ardından ikili resmen boşandı. Ciğerci ve Çıra, Instagram hesaplarından yaptıkları ortak açıklamayla boşandıklarını duyurdu. Çift, “Biliyorsunuz aylar önce dostça ayrıldık ama mahkeme tatili olduğu için resmi bir işlem yapılmadı, bugün kapandı” dedi.

“İki kez denedik olmadı”

Ciğerci, boşanma kararı aldıklarını belirterek şunları söyledi:

Evlenmek, eş olmak, aile kurmak, hepsi en sevdiğim değerler. İki kez denedik, olmadı. Lütfen açıklama aramaya çalışmadan, bizden bağımsız sebepler bulmaya çalışmadan, her iki tarafın duygusal ruh haline uygun saygıyla bize bildirin ve uyum sağlayın. Mahkeme tatili bitiyor, resmi prosedür Eylül’de bitiyor. Hayat devam ediyor, devam edecek…

“EVLİLİK İŞLERİNDE YİNE BAŞARISIZ OLDUK”

Çıra, “İkinci kez büyük umutlarla denedik ama bir daha evlenemedik. Birbirimizi incitmek ve üzmek en büyük korkumuz bu yüzden gerektiğinde birbirimizi incitmek yerine her zaman birbirimizden vazgeçmeyi biliyorduk. Bugün itibariyle Selin Ciğerci’den boşanma kararı aldık. Umarım ikimiz de boşanırız. Herşey gönlünce olsun. Hayatımız boyunca her zaman birbirimizin destekçisi ve arkadaşı olacağız. Bu hassas ve zor karara bizimle birlikte yaklaşmanızı bekliyoruz. Duyarlılık.” notunu kaybetmişti.