Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra’nın güzel fenomeni ve mesajları ortaya çıktı.


Mayıs ayında ikinci kez evlenen evli çift Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra bir kez daha boşanma kararı aldı. Çıra’nın bir kadın fenomeni ile ihanete uğradığı iddia edilen çiftin haberi basına yansıdı.

2019 yılında görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçen yıl Eylül ayında tek celsede boşanmıştı. 4 aylık ayrılıktan sonra barışan ve Mayıs ayında yeniden evlenen Ciğerci ve Çıra yeniden boşanma kararı aldı. Çift, ayrılık kararının nedenini açıklamazken, Çıra’nın bir kadınla mesajları ortaya çıktı.

Fenomene göz kırparken yakalandı

Sosyal medyada dolaşan iddiaya göre önceki gece bir arkadaşının doğum günü partisine katılan Gökhan Çıra, Kardeniz Kılıç fenomenine göz kırptı. O anları fotoğraflayan Kılıç, objektifine takıldı. Genç kadına mesaj atan Çıra, fotoğrafları silmesini istedi. Olaya olumlu tepki alan Çıra, “Bir bardak bir şeyler ısmarlayacağım ve bir dahaki sefere intikam alacağız. Bir isteğin var mı?” Genç kadına teşekkür etti.

HABER ALGILANDI

Çıra’nın bir kadına göz kırptığını öğrenen Selin Ciğerci, Kardeniz Kılıç’a mesaj göndererek Gökhan Çıra ile görüşmesinin fotoğrafını istedi. Ciğerci’nin mesajları istediğini öğrenen Çıra, olayla ilgili, “Gidip eşime mesaj atacak ne var, ben sana yanlış bir şey mi söyledim de sen gönderdin? Yazık, amaç ne?” diye cevap verdi Kılıç, “Bir arkadaşın sana kur yaptığımı söyledi. Selin hanım da mesaj istedi. Artık bu duruma dahil olmak istemiyorum. İddia etmiyorum. Kötü niyetle yazmışsın ama böyle bir suçlamaya maruz kalmamı anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.” Çıra ve Kılıç’ın mesajları, Fenomen Hakkında Her Şey Instagram sayfasında da yayınlandı.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın bu olaydan sonra boşanma kararı aldığı iddia edildi.

Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra'nın güzel fenomeni ve mesajları ortaya çıktı.

Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra'nın güzel fenomeni ve mesajları ortaya çıktı.

Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra'nın güzel fenomeni ve mesajları ortaya çıktı.Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci

Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra'nın güzel fenomeni ve mesajları ortaya çıktı.kara deniz kılıcı

Selin Ciğerci ile evli olan Gökhan Çıra'nın güzel fenomeni ve mesajları ortaya çıktı.