Selda Bağcan’dan Gökhan Türkmen’e sert tepki!


Protesto müziği divası Selda Bağcan, genç şarkıcı Aleyna Tilki’yi Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde karşılarken, Gökhan Türkmen sosyal medyadan “reklam” yaparak tepki gösterdi. Bağcan’ın yanıtı gecikmedi. Olcay Ünal Sert ile görüşen Selda Bağcan, samimi açıklamalarda bulundu.

efsanevi sanatçı Selda Bağcanünlü şarkıcı 4 ağustos harbiye konserinde Alena FuchsSahnede “Gesi Bağları”nı konuk etti ve “Gesi Bağları” şarkısıyla düet yaptı.

Selda Bağcan ; Aleyna Tilki için Harbiye konserinde; “Bu, Bostancı’daki konserden sonraki ikinci buluşmamız. Aleyna’yı çok takdir ediyorum. Çok meşgul olduğunda, dağları keser. Amerika’ya gitti, orada bağlantıları var. Fotoğrafımı göstererek DJ’i tanıyabilir misin? “Evet. “İdolüm” dedi, sonra “Allah’ım git kulum” dedi. Ahmet Hakan da bunu dizelerine taşıdı: “Bana göre Aleyna Tilki’nin en büyüğüdür”… Yaşlandığında, umarım benim gibi olursun.” diyerek övdü… Aleyna Tilki hayran olduğu Bağcan’a; “Şu an bacaklarım titriyor, içeriden soğuk su içmem lazım” diyerek; sadece Türkiye’de Selda BağcanDinlediğini söyledi.

Gökhan Türkmen Sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide; Aleyna Tilki sahnesinde Selda BağcanBuna tepki gösterdi.

Türkmenler, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Ülkede bu kadar değerli genç, müziğini ve kendisini tanıtmaya çalışan, bunu çok etik ve doğru bir yerden yapan müzisyenler varken, bir çınarın böyle bir şarkıcıya sahip olmasının elbette bir nedeni var. çok önem kazanmış bir yer.”

“Bunu anlayamayız! Güzel reklam, iyi çalışmalar, herkese bol güneşler!” cümleleri kullanılıyor.

“YENİ NE? SAHNEDE YAPMAK İSTEDİĞİM KİŞİYİ YAPACAĞIM”

Selda Bağcan Konuyla ilgili ilk kez Magazinsortie.com Genel Yayın Yönetmeni Olcay Ünal Sert’e konuşan Gökhan Türkmen’e şu yanıtı verdi:

“Kabaydı… Aleyna’yı hiçbir şekilde anons etmedim. Kendi orkestramızdan bile sakladık. Aniden sürpriz geldi. Kur yaptığını söylüyor, senin derdin ne? Belki kıskandı.. “Bunlar” gereksiz polemikler.. Sanatçı sanatıyla gündemde olmalı.Ayrıca ben kimi sahneye çıkarmak istersem onu ​​alıyorum, derdin ne senin?” dedi.

SELDA BAĞCAN ‘COMANDANT’ OYUNU VERECEK!

Kasım ayında stüdyoya gireceğini söyledi. Selda Bağcan ; yabancı dilde şarkı söyleyecek. 10 ikonik şarkının yer alacağı albümde Bağcan, “Comandante” parçasını da yorumlayacak.

Nathalie Cardone, Ernesto Che Guevara’nın 1965’teki intihar notundan sonra Kübalı sanatçı Carlos Puebla’nın şarkısını seslendirdi. Selda Bağcan‘Hasta siempre Comandante’ yorumu merakla bekleniyor.

“HER ŞEY ESKİ SİLAHLARDA”

Ajda Pekkan’la birlikte en çok konser veren sanatçılar olduklarını hatırlatalım. Selda Bağcan ; “Hepsi eski kutularda” dedi ve sahnede olmak onu taze tutuyor. Düşüşün ardından sağlığına daha fazla dikkat eden Bağcan, Kovid-19 testi pozitif çıkan yıldıza da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Selda Bağcan 21 Ağustos’ta İstanbul Maslak’ta Uniq’te sahne alacak. Bağcan, 2 Eylül 2022’de Bodrum Antik Tiyatro’da vereceği konserin ardından yoğun istek üzerine ikinci konserini 14 Eylül 2022’de Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirecek. Selda Bağcan da Zeytinli Festivali’nde sevenleriyle buluşacak.