Selçuk Ural’ın “tek gecelik ilişkimin ürünü” dediği Hakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem’in Yeşilçam oyuncusu olduğu ortaya çıktı.


Selçuk Ural’a “tek gecelik ilişkimin ürünü” diyen Hakan Ural’ın annesi merak konusu oldu. Ural’ın annesi Ceyhan Cem’in Yeşilçam’ın başarılı oyuncularından olduğu öğrenildi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayınlandı. haberler Özür programına konuk olan Müzisyen Selçuk Ural, oğlu Hakan Ural için şunları söyledi: “Çok çapkındım, bir gece bir kadınla çıktım ve onu bir daha görmedim. Sonra ‘Çocuğum var’ diyerek gitti. “. dergi gündem bomba gibi. Ural’ın açıklamalarına göre Hakan Ural’ın annesi de merak konusu oldu.

“BİR GECE HAKAN’IN ANNESİYLE OLDUM”

Selçuk Ural, Hakan Ural’ın annesiyle bir gecelik ilişki yaşadığını belirterek, “Ben çok çapkın ve hızlı tempolu bir insanım. Her zaman bil. Binlerce randevum oldu. Bir gece bir kadınla birlikteydim ve onu bir daha hiç görmedim. Sonra: “Bir çocuğum var.

Selçuk Ural'ın

ÜNLÜ AKTÖRÜN ANNESİ

Selçuk Ural’ın bu sözleriyle merak konusu olan Hakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem, kanserle iki yıllık savaşını 2017’de kaybederek 65 yaşında hayatını kaybetti. Yeşilçam’ın önemli isimlerinden Ceyhan Cem, Cemile filminde Cüneyt Arkın ile birlikte rol aldı.

Selçuk Ural'ın

HAKAN URAL, ANNESİNİ ANNESİNE BİLDİRDİ

13 Haziran’da Instagram hesabından annesiyle bir fotoğraf paylaşan Hakan Ural, “Ben de çocuktum. Tabii ki annemi özlüyorum. Hayattayken onları ihmal ettim. Kesinlikle yanlışlıkla onu incittim. Tanrım beni affet Her anne gibi o da en çok beni suçlardı: “Bugün ya da yarın derken dünyevi bahaneler kullanırdık. Maalesef bugün istesek de yapamıyoruz. Tüm sevenlerinin yeri cennet olsun” dedi.

Selçuk Ural'ın

Selçuk Ural'ın

Selçuk Ural'ın