Selçuk Ural’dan “Torunlarınızı görüyor musunuz?” Soruya çok sert bir cevap: Bu babanın çocuklarıyla çıkmıyorum.


Haberler.com YouTube kanalında yayınlanan Haber Özür mesajına konuk olan Selçuk Ural, rencide olduğu oğlu Hakan Ural’ın çocuklarıyla da yattı. Torunlarını yıllardır görmediğini söyleyen Ural, “Babası böyle olan insanlarla neden görüşeyim ki? Benim öyle bir ailem yok.”

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayınlandı. haberler Özür programının bu haftaki konuğu ünlü müzisyen Selçuk Ural oldu. Hakan Ural ile yıllardır görüşmeyen Ural, torunları Engincan Ural ve Melisa Ural’dan da bahsetti.

“BİR GECE HAKAN’IN ANNESİYLE OLDUM”

Selçuk Ural, Hakan Ural’ın tek gecelik ilişki yaşadığını belirterek, “Ben çok çapkın ve tempolu bir insanım. Her zaman bilir. Binlerce randevum oldu. Hakan’ın doğumundan sonra kadın çıktı ‘Var’ dedi.

Selçuk Ural'dan 'Torunlarınızı görüyor musunuz?'  soruya yürek burkan cevap: ben bu babanın çocuklarıyla çıkmıyorum

“Babası olan yetişkin dedemle tanışmıyorum”

Ural’ın oğlunun annesinin cenazesine katılmadığı için kendisine gücendiğini anlatan Selçuk Ural, Gökay Kalaycıoğlu’na “Torunlarınla ​​konuşuyor musun?” diye sorulduğunda, “Hayır, ben niye böyle cümbüşlü insanlarla tanışayım ki? baba? Eskiden böyle insanlarla çıkardım ama artık öyle bir ailem yok. Bir kızım var bunu Türkiye’ye açık açık söyledi ve Hakan’a soyadımı kullanmamasını söyledi. Ona soyadımı kullanmamasını söyledim. “Erkeksen benim soyadımı kullanma. Biri yanıma gelip ‘Erkeksen yap, ben yaparım’ derse. Hakan’ın üvey babasının soyadını alıp “Uzun” olarak değiştirmesini sağlayın. Üvey babası öldüğünde, “Benim öz babam öldü” dedi.

Selçuk Ural'dan 'Torunlarınızı görüyor musunuz?'  soruya yürek burkan cevap: ben bu babanın çocuklarıyla çıkmıyorum