Selçuk Ural’dan çok konuşulacak ruhsat itirafı: Eşim kapımın önünde yatan kadınlara su verdi


Haberler.com YouTube kanalında yayınlanan Haber Bane programına konuk olan Selçuk Ural, çapkın olduğunu itiraf etti. Ural, “Zamanın Tarkan’ıydım” sözleriyle eşinin kapıda yatan kadın hayranlara su verdiğini söyledi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayınlandı. haberler Özür programına konuk olan Selçuk Ural, yaptığı açıklamalarla hala gündemde. Hayatını hızlı yaşadığını söyleyen Ural, kadın hayranlarından bahsetti.

“ZAMANIN TARKANI OLDUM”

Sağlıklı yaşamayı önemsediğini söyleyen Selçuk Ural, “Alkol ve alkol kullanmıyorum. Spor Dalları ben bir deliyim Tenis oynuyorum ve birçok kupam var. Ben o zamanın Tarkan’ıydım. Tüm kumarhanelere gittim, en çok reklam verenlerden biri oldum. 1975’te askerden geldim, haftada 21 program ve 6 matine yaptım. Bunları yaşarken kafayı yemedim. Çapkın bir adamdım ve çok hızlı yaşadım.

Selçuk Ural'dan çok konuşulacak ruhsat itirafı: Eşim kapımın önünde yatan kadınlara su verdi

“50 YILDIR DUA EDİYORUM”

Gençliğini anlatan Ural, sözlerine şöyle devam etti: “40-50 yıl dua ettim. Çevremde çok alkolik arkadaşım vardı ve bazıları genç yaşta öldü. O dönemde çok iyi göründüğüm için tüm yapımcılar beni takip etti. Film yapmakla ilgilenmiyordum çünkü sahnelerden daha çok kazanıyorum. Ben hayatı çok hızlı yaşayan bir adamım.

“KADINLAR KAPIMIZDA UYUYOR”

“Popülerdim ve bütün kadınlar kapımdaydı. Karım kapıdaki kadınları gördüğünde hizmetçiye her zaman ‘Bu kadınlara yazık, onlara su ver’ derdi. Ünlüler gecenin bir yarısı kapımı çalardı 50 yıldır eşim bana kardeş gibi davrandığı için ayrı kalmamıştık Kapımın önünde arabalarında hasta hayranlarım vardı Uyuyanlar vardı. Sanatçı arkadaşlarım da ne çektiğimi biliyor. Çıktığım bazı sanatçılar artık arkadaşım. Çünkü kimseye zarar vermedim.”

Selçuk Ural'dan çok konuşulacak ruhsat itirafı: Eşim kapımın önünde yatan kadınlara su verdi