Sek Bodrum’da Yıldız Geçidi


Bodrum’da kapılarını açmaya hazırlanan “Sek”, zengin programıyla yaz akşamlarını yıldızlar geçidine dönüştürüyor.

Yeme-içme sektörünün önemli mekanlarında imzası bulunan Serkan Can’ın işlettiği mekan, mükemmel mutfağı, sıcak atmosferi ve temalı dekorasyonu ile Bodrum’un en gözde mekanlarından biri olmaya aday.

Bol meze ve tatlılarıyla damakları renklendiren mekan, haftanın her günü canlı müzik eşliğinde konuklarını buluşturuyor.

Bayramda sanat dünyasının en sevilen isimlerini 9 Temmuz Cumartesi günü Işın Karaca, 10 Temmuz Pazar Meltem Cumbul ve Garo Mafyan ile Türbülans Orkestrası, 12 Temmuz Salı Sibel Tüzün, 12 Temmuz Salı Nükhet Duru’yu ağırlamaya hazırlanan Sek Bodrum’da. 13 Temmuz ve 14 Temmuz Perşembe günü Yeşim Salkım harika ve performanslarıyla sizleri büyüleyecek. Sezon boyunca her hafta kendi günlerinde sahne alan ünlü şarkıcılar, Sek Bodrum’a özel repertuarıyla sahne alacak. Ayrıca çok yakında mekana sürpriz isimler de eklenecek.

Özellikle konumu ile dikkat çeken mekanda ayaklarınızı uzattığınızda deniz hissini yaşayacaksınız. Büyüleyici deniz manzarası eşliğinde şefin taze malzemelerle hazırladığı leziz yemekleri tadarken, başarılı sanatçıların şarkılarıyla unutulmaz anlar yaşayacaksınız.