Sefo konserinde gençler çarpıştıSefo Gençler konserinde çatıştı

Sefobüyük ilgi

KOCAELİ – Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde sahne alan ünlü sanatçı Sefo’nun konserinde kavga çıktı. Konseri dinlemeye gelen gençler birbirine girince Sefo onu sahneden uyarmak zorunda kaldı.

Bir ayda üçüncü kez Kocaeli’ne gelen Sefo, bu kez Karamürsel’de sahne aldı. Ünlü sanatçıyı dinlemeye binlerce hayran geldi. Sanatçı zaman zaman hayranlarıyla düet yaptı. Konserin ortasında gençler birbirine düştü. Konseri yarıda kesen sanatçı, “Gençler aklınız başına gelsin. Buraya eğlenmeye geldik, kavgaya gerek yok. Bu taraf önceden en çok eğlenen taraftı, şimdi kavga ediyorlar.” Herkes eğlenmeli ve şarkı söylemeli. Savaşmaya gerek yok.”

Daha sonra sahneye çıkan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, “Bizi bu akşam buraya getiren kardeşim Sefo’ya özellikle teşekkür etmek istiyorum. Müziğe yeni bir hava getirdi. Hepimizi yeni bir dilde müziğe geri getiriyor. Kendisine hayatı boyunca başarılar dilerim. Salgını atlattık, zor zamanlar geçirdik, artık eğlenmiyoruz. Zaman geldi. Özellikle küçük çocukların aramızda olmasını rica ediyorum. Bu gece eğlenceyi bozmayalım. Seni çok seviyorum” dedi.

Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Sefo, gecenin sonunda uzun bir alkış aldı.