Şef Mehmet Yalçınkaya, yemeğini beğenmediği yarışmacıya MasterChef’te iş teklif etti


MasterChef Türkiye’nin sevilen jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya, yarışmada yemeğini beğenmeyen Eren Yüce’ye iş teklif ederek “Hayır” dedi. Yalçınkaya, kanseri yendikten sonra yemek yapmaya başlayan genç yarışmacıya, “Okulumda bir asistan iş bırakıyor, siz yemek yapmayı öğrenebilirsiniz ve bu size motivasyon olur” dedi.

Sevilen TV8 ekran yarışması MasterChef Türkiye’de yarışmacı seçimi devam ediyor. Yarışmanın ön eleme turunda yarışmacılardan Eren Yüce hayat hikayesiyle dikkat çekti.

“Mutfak sayesinde kanseri yendim”

Yakın zamanda kanseri yenen Eren Yüce, ayrılan 5 dakikada tabağını hazırlarken büyük bir heyecan yaşadı. Yemekleriyle jüriden geçer not alamayan Eren Yüce, “Kötü bir dönem geçirdim, 2 yıl önce kanser hastasıydım. Hastaneden taburcu oldum, bu yüzden yemek yaparak dikkatimi dağıttım. Mutfak sayesinde kanseri tamamen yendim. Geliştirmek istiyorum.”

Şef Mehmet Yalçınkaya, yemeğini beğenmediği yarışmacıya MasterChef'te iş teklif etti

OKULUNDAKİ İŞ TEKLİFİ

Sevilen jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya, yemeklerini beğenmediği Eren Yüce’ye iş teklif etti. Yarışmacıya kendi okulunda iş vermek isteyen Yalçınkaya, “Yapalım, artık benim okulum var. Yönetici asistanlarımdan biri istifa ediyor, orada asistan olur musunuz? Somer’in dediği gibi, senin gibi birine ihtiyacım var, mutfağı öğrenirsen iyi bir motivasyon olur.” Tekliften çok memnun olan Eren Yüce, olumlu yanıt verdi.

Şef Mehmet Yalçınkaya, yemeğini beğenmediği yarışmacıya MasterChef'te iş teklif etti