SectorelEgitim.com eğitim programını iş dünyasına nitelikli çalışanlar yetiştirmek için kullanıyor.


Teknolojiyle birlikte iş dünyasının dinamikleri değiştikçe tüketici ve müşteri beklentileri de değişiyor. Yöneticiler kurumlarını daha çevik hale getirecek nitelikli çalışanlar ararken, SectorelEgitim.com sektöre özel eğitim programları ile şirketlere nitelikli eleman yetiştirmeyi hedefliyor. Sertifikasyon sınavı öncesinde Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı programını tamamlayanlara bir gün süren başlangıç ​​eğitimi verilir.

Dünya genelinde yaşanan ekonomik, politik ve teknolojik gelişmelerle birlikte iş dünyasının dinamikleri sürekli değişirken, çalışanlarının yöneticilerinin beklentileri de aynı oranda artıyor.

Yoğun rekabet ortamında öne çıkmak ve işlerinin verimliliğini artırmak isteyen yöneticiler, şirketlerinde veya kurumlarında nitelikli eleman istihdam etmek istemektedirler. Yerel pazarlardaki kalifiye işgücü açığını doldurmak için önlemler alan SectorelEgitim.com, eğitim programını Avrupa Birliği (AB) mevzuatına uygun olarak kullanarak farklı sektörlerin ihtiyaçlarına uygun kalifiye eleman yetiştirmeyi hedeflemektedir.

SectorelEgitim.com’dan Sorumlu Müdür Sena Kayıkcı konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“İş dünyasının dinamiklerindeki sürekli teknolojik değişim, tüketicilerin ve müşterilerin yeni alışkanlıkları, şirketlerin çalışma modellerine hakim olmakla kalmıyor, aynı zamanda organizasyon içinde çeviklik ve verimliliğe de kapı açıyor. Hem üretim hem de operasyonel süreçlerini güçlendirmek isteyen yöneticiler, nitelikli ve yetkin çalışanlar arıyor. Farklı sektörlerde çalışacak nitelikli elemanlar yetiştirmek için profesyonel eğitmenlerimizle uygulamalı programlar hazırladık.”

DÜNYA İŞLERİ İÇİN KALİFİYE ÇALIŞANLAR EĞİTİLİYOR

SectorelEgitim.com’dan Sorumlu Müdür Sena Kayıkcı, 7 Kasım’da başlayacak eğitim programları ile firmaların hizmetlerine değer katacaklarını ve kalifiye eleman açığını kapatacaklarını belirterek, programlarıyla ilgili şu bilgileri paylaştı: kimya, kozmetik, boya, lojistik, enerji ve inşaat gibi birçok farklı sektör için eğitim kurslarımızı sunuyoruz. Tüm programlarımızı esnek, güncel ve global bir trend içerisinde oluşturduk. Amacımız, kurumunuzda Uzman pozisyonuna aday olabilecek yetkinlikte bireyler yetiştirmektir. Bunun ilk adımını 4 Ekim saat 10:00’da başlayan Kimyasal Değerlendirme Uzmanı (KDU) eğitimi ile attık.”

KİMYASAL DEĞERLENDİRME UZMANLIĞI İÇİN ÖNCE EĞİTİM, SONRA SINAV ŞARTI

KDU sınav stajının bir sınav öncesi hazırlık programı olduğunu ifade eden Sena Kayıkcı, “Kimyasal üretim yapan işletmelerde çalışan, insan sağlığına ve çevreye zararlı madde ve koşulları tanıyan uzmanların KDU’dan yeterlilik belgesi almaları gerekmektedir. Çevre Bakanlığı’ndan alınan ve şehirleşme çalışmalarına başlayabilecek. İki aşamadan oluşan bu sürecin ilk kısmı, Bakanlık tarafından yetkilendirilen kurumlar tarafından verilen eğitimleri tamamlayarak katılım belgesi almak, diğer kısmı ise Bakanlık sınavını başarı ile geçmektir.

KDU OLMAK İSTEYENLER İÇİN SINAV ÖNCE 1 GÜNLÜK EĞİTİM

SectorelEgitim.com sorumlu yöneticisi Sena Kayıkcı, kimyasal değerlendirme uzmanı olabilmek için adayların sınavdan en az 70 puan almaları gerektiğini vurgulayarak, “KDU sınavı için verdiğimiz uygulamalı eğitim, bir günlük eğitimin eşdeğerini tamamlıyor. hızlandırılmış sınav programı Eğitimlerimiz, profesyonellerin KDU sınavlarında ortaya çıkabilecek soruları doğru ve hızlı bir şekilde cevaplamasına olanak tanıyan örnekler içeriyor.”

TEKNOLOJİ, KALİFİYE ÇALIŞAN ALGILARINI DEĞİŞTİRİYOR

Sena Kayıkcı, günümüzde nitelikli çalışanların ekip çalışmasına yatkın, liderlik yapabilen, yaratıcı ve yeniliklere açık kişiler olarak tanımlandığını vurgulayarak, “Teknoloji sadece iş dünyasında çalışma koşullarını değiştirmekle kalmıyor, aynı zamanda tüketici beklentilerini ve tüketici beklentilerini de belirliyor. müşteriler. Bu noktada çalışanların güncel trendlere uyum sağlayabilmeleri ve çözüm geliştirebilmeleri için yeniliklere açık olmaları gerekmektedir. SectorelEgitim.com olarak eğitim programlarımızla içinde bulundukları sistemi geliştirecek ve problem çözme becerisine sahip kişiler yetiştirmeyi taahhüt ediyoruz. 7 Kasım’da başlayacak eğitim programımızla her türlü sistem ve uygulama ile entegre çalışabilen kişilerin iş dünyasına kazandırılmasına yardımcı oluyoruz” dedi.