Şaşırdıktan sonra tepkisi!


Dergi Haberleri

oyuncu Tuvana Türkiyeiş adamı İzzet Antebi’ye aşıktır.

İkili önceki gün Yeniköy’de yürüyüşe çıktı. Basının Antebi’nin Yeniköy’deki evine girerken gördüğü çift, hızlı adımlarla eve girmeye çalıştı.

RESİM YOK…

Antebi, Tuvana Türkay’ı korudu, böylece atış yapılmadı.

“KONUŞAMAYIZ!”

Çift, “Konuşmayacağız, ateş etmeyeceğiz! Aman Tanrım!” diye gazetecileri suçladı. Geçtiğimiz haftalarda Çağla Şikel’e mesajları aktarılan Antebi, kendisine bu yönde yöneltilen soruya cevap vermek istemedi.

TUVANA TÜRKKAY KİMDİR?

Tuvana Türkay, 3 Ekim 1990 Üsküdar doğumlu Türk oyuncudur. Anne tarafından Erzurum, Trabzon ve Rize’den Kırım Türkü olan oyuncu, baba tarafından Bulgar göçmenidir.

1990 yılında İstanbul’da doğan Tuvana Türkay, önce İstanbul Güneş Koleji’nden mezun oldu, ardından eğitimine Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nde devam etti.

2009 yılında yayınlanan Ayrilik dizisinde Kevok karakterini, 2011-2012 yıllarında ise Yer Gök Aşk dizisinde Bade Palalı karakterini canlandırmıştır.

2014-2015 yıllarında Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar karakterini canlandırmıştır. Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 Enbe Orkestrası albümünde sözleri kendisine ait olan Ara Ne Olursun şarkısını seslendirdi ve büyük beğeni topladı.

Daha sonra Mustafa Ceceli’nin düzenlemesiyle “Tuana” şarkısını coverladı. Aynı zamanda şarkı sözü yazıyor ve beste yapıyor.

İZZET ANTEBİ KİMDİR?

İzzet Antebi 1 Haziran 1977’de doğdu. Ünlü iş adamı Moris Antebi’nin oğludur. İzzet Antebi, kariyerini ailesiyle birlikte yürüttüğü Unitks adlı aile şirketinde ilerletir ve şirketin yönetiminde söz sahibidir. Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmanın İstanbul ve İzmir’de üretim tesisleri bulunmaktadır.

İzzet Antebi, bir dönem farklı mekanlarda hizmet veren Venge adlı restoranların da sahibi.