Şarkıcı Yeliz, 6 yıldır yaşadığı korkunç şiddeti anlattı: Saçlarım etimden kesildi



Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayınlandı. haberler Bu haftaki özür programı Türk müziğinin efsane sanatçılarından Yeliz’i ağırladı. Yaşadığı evlilikleri anlatan sanatçı, yaşadığı şiddeti ve evinde vurulmasını da anlattı.

“ŞİDDET NEDENİYLE SAÇLARIM ETİMLE DAĞITILDI”

İlk evliliğinde yıllarca şiddet gördüğünü söyleyen Yeliz, “En popüler olduğum zamanlarda biriyle tanıştım. Üniversiteden sınıf arkadaşımdı ama ailem bunu istemedi. Zirvedeyken.” “İşimi bırakıp evimin hanımı olacağımı söyledim ama dayakların esiri oldum. Altı buçuk yıldır gördüğüm şiddet böyle değildi. . İlk sene öğrenmek için şiddete başladım… Korktuğum için dayandım. Güvenim gitti, kapıdan çıkmaktan bile korktum. Yanlışlıkla arasa bile eşim sorardı” Sana kim sevgilim diyor?” O bir psikopattı. Çok acılar ve korkunç şeyler yaşadım. Saçlarım onun etinden koptu biliyorum. Çok şiddet gördüm, kimse bir şey söyleyemedi. Boşanma, buna katlandı Ailemin evde çekim yapmasına “Evden çıkamama kaygısından kurtulmak için tedavi gördüm” dedi.

Şarkıcı Yeliz, 6 yıldır yaşadığı korkunç şiddeti anlattı: Saçlarım etimden kesildi

“BEBEĞİM 8,5 AYLIK HAMİLE DOĞDU”

İkinci evliliğinde de benzer durumlarla karşılaştığını ve bebeğini kaybettiğini anlatan şarkıcı, “İstanbul sosyetesinin sevilen bir erkeğine ikinci evliliğimi yaptım ama o da eskisinden daha çılgındı. Bu kadın uyuşturucu kullandı ve benim de kullanmam için ısrar etti. 5 yıl sürdü. Hamile kaldım ama düşük yaptım. İlk evliliğimde dayak yediğim için çocuğumu düşük yaptım. Sonra bebek dayanamadı. İkinci evliliğimde hamileydim ve sürekli oturuyordum ama 8,5 yaşındayken. aylık hamileyim, bebeği düşürdüm. Kalktığım an bir sızıntı hissettim ve her yer kandı. “Doğum yaptım ama ölü doğdu. Yaşasaydı 27 yaşında olacaktı ve benim çocuğum olmayacaktı. Onu kaybettiğimde Anneler Günü’ydü.”