Şarkıcı Teoman’ın “Her şeyden bıktım” sözleri sosyal medyada viral oldu.


Nişantaşı’nda basın mensuplarına konuşan Teoman, “Çalışmak için tembelim. Her konuda tembelim” sosyal medyada viral oldu. Teoman’ın açıklamasını gören binlerce sosyal medya kullanıcısı, “Teoman olduğum ortaya çıktı” yorumunu yaptı.

Rock müziğin başarılı sanatçılarından biri teomangeçenlerde Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülendi. Şarkıcının basın mensuplarıyla konuşurken sözleri sosyal medyayı salladı.

ÇİÇEKLİ GÖMLEK İLGİ GÖRDÜ

Karanlık kıyafetleriyle unutulmaz teomanBu sefer mavi çiçekli kıyafetiyle herkesin dikkatini çekti. Şarkıcı, giyim tarzından sıkıldığını belirterek, “Artık bu kadar siyah giymekten sıkıldım. Bunları giymek için kendimi zorluyorum.”

Şarkıcı Teoman'ın

“HER ŞEYDEN MUTLUYUM”

teoman“Yeniden oyunculuk yapmayı düşünüyor musun?” “Çalışmak için çok tembelim. Her konuda tembelim. Yaşla ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum. Bu aralar sadece konserler veriyorum, bundan zevk alıyor gibiyim.”

SÖZLER VİRAL OLDU

Şarkıcının “Her konuda tembelim” sözleri sosyal medyada kısa sürede viral oldu. Teoman’ın videosunu izleyen binlerce sosyal medya kullanıcısı, “Teoman olduğumu öğrendim” paylaşımında bulundu.

İşte Teoman’a yapılan bazı yorumlar…

Şarkıcı Teoman'ın