Şarkıcı Oğuzhan Koç konserin ortasında sahneyi terk etti, hayranları çileden çıktı


Ankara’nın Sincan ilçesinde konser veren Sincan Oğuzhan Koç, yağmur nedeniyle konserin ortasında sahneden ayrıldı. Yağmurda Koç’u bekleyen hayranları sanatçının hareketini yuhaladı.

Sincan Akşam saatlerinde Kent Meydanı Belediyesi’nin düzenlediği Oğuzhan Koç konseri başladı. Sincan’da insanlar eğlenirken yağmur yağmaya başladı. Sanatçı Oğuzhan Koç, izleyicilere yağmurun durumunu sordu. Vatandaşlar, Koç’tan konsere devam etmesini istedi. Yağmurun şiddetinin artması nedeniyle konsere ara verdiğini ve daha sonra geri gelip şarkılarına devam edeceğini belirten Koç, başka bir sanatçı için sahneden ayrıldı.

TEPKİ GÖSTERİYORLAR

Daha sonra moderatör sahneye çıktı ve konserin bittiğini söyledi. Bu duruma sinirlenen oyuncu, “Oğuzhan Koç sahneye” diyerek taraftarları geri çağırdı. Müzisyenlerin iyileştiğini gören Sincanlılar, Oğuzhan Koç’u yuhaladı. Öte yandan konsere gelen vatandaşlar Oğuzhan Koç’a tepki göstererek dağıldı. Koç’un hayranları seyirci olarak yağmurda beklediklerini ancak ünlü sanatçının kaçtığını söyledi.