Şarkıcı Merve Özbey ikinci bebeğini dünyaya getirdi


Dergi Haberleri

Güçlü sesi ve şarkılarıyla adından söz ettiren başarılı şarkıcı Merve Özbey2020 yılında Kenan Koçak ile evlendi. Geçen yıl Elif Özüm adını verdikleri kızlarına sarılan çift, bugün ikinci çocuklarına kucak açtı.

Altunizade’de özel bir hastanede bugün doğum yapan 34 yaşındaki Merve Özbey’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Çiftin Emir isimli oğulları 48 cm boyunda dünyaya geldi ve 2 kilo 810 gram ağırlığındaydı.

Şarkıcı Merve Özbey ikinci bebeğini dünyaya getirdi

3 gün önce Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla heyecanını paylaşan Merve Özbey, “Her anne adayı gibi oturdum düşündüm… Heyecanım, telaşım, korkum, paniğim, midem. Dokuz aylık mide bulantısı, tansiyon düşüklüğü, halsizlik, ağrılar hiç dinmeyen ağrılar… Aynı anda hem anne, hem eş, hem ev kadını hem de iş kadını olmaya çalışırken, kendimden ne kadar vazgeçtiğimi düşündüm. aynı zamanda… İlk kez hamile olduğumu öğrendiğimde. ‘Acaba Elif’e yanlış mı yaptım?’ ‘Onu daha az mı seveceğim?’ Ağlarken, bir kadının kalbinin sadece çocukları için ne kadar açık olabileceğini gördüm.

Şarkıcı Merve Özbey ikinci bebeğini dünyaya getirdi

İlk hamile kaldığımda bunu Elif’te hiç yaşamadım. Sizinle daha önce konuşmuştuk ama bu sefer Junior bizden biraz bıktı. Hormonlarım alt üst oldu, tanımadığım bir kadın oldum. Doktorlar, eğitimciler ve psikologlarla konuştuğumda bunların gayet normal olduğunu fark ettim ve zaman zaman onlarla konuştuk. Yani artık yolun sonuna geldik. Umarım birkaç gün içinde geri döneriz.”

Şu an tek dileğim oğluma sağlıklı bir şekilde sarılabilmek ve iki çocuğumu evime, işime ve aileme sarabilmek…. Ve hepsinden önemlisi eski Merve’ye kavuşabilmek. Çünkü eğer öyleysen, hepsi bu. Eğer yapmazsanız, bunların hiçbirini saymıyorsunuz demektir. Ben de eski Merve’yi özlemedim. İşimi ne kadar özlediğimi anlatamam. Bu süreçte dualarınızı eksik etmeyeceğinizi biliyorum. Tüm anne adaylarına sağlık ve esenlik içinde çocuklarıyla kavuşmalarını dilerim… Görüşmek üzere.”

Şarkıcı Merve Özbey ikinci bebeğini dünyaya getirdi

Şarkıcı Merve Özbey ikinci bebeğini dünyaya getirdi