Şarkıcı Hilal Cebeci’ye meme kanseri teşhisi konuldu.


Şarkılarıyla bir döneme damgasını vuran Hilal Cebeci’ye meme kanseri teşhisi kondu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla erken teşhise dikkat çeken Cebeci, sağlığının iyi olduğunu ve ameliyat olacağını söyledi.

90’lı ve 2000’li yılların unutulmaz isimlerinden Hilal Cebeci, meme kanserine yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Sosyal medyada kısa sürede gündem haline gelen Cebeci, paylaşımları kaldırarak bir video yayınladı.

“LÜTFEN GÖĞÜS KONTROLLERİNİZİ İHMAL ETMEYİN”

Instagram 46 yaşındaki Hilal Cebeci, hesabından yaptığı paylaşımda, “Sağ mememde kanser hücresi bulundu. Biraz meşgulüm, başında yakaladık, ameliyat olacağım, geçecek, merak etmeyin. Lütfen meme muayenelerinizi ihmal etmeyin, böylece onları kafanızda yakalayıp kafanızda yakalayabilirsiniz. Hepinizi çok seviyorum. Her şey harika, daha yeni müzik yapmaya çalışırken ortaya çıktı ama boş ver, sana yine güzel bir şarkı getireceğim” dedi.

Farkındalık yaratmak için hastalığını paylaştığını söyleyen ünlü isim, paylaşımını dakikalar içinde sildi. Bir video yayınlayan Cebeci, eşi kızdığı için paylaşımı silmek zorunda kaldığını söyledi.

Şarkıcı Hilal Cebeci'ye meme kanseri teşhisi konuldu.

Şarkıcı Hilal Cebeci'ye meme kanseri teşhisi konuldu.