Şarkıcı Banu Parlak, “Zaman bulduğum tek yer burası” diyerek tuvaletten bir video paylaştı.Yıllar önce arabasında şarkı söylediği videoları yayınlayarak ün kazandı ve şarkıcı oldu. Banu parlakYoğun çalışma temposuna dikkat çekmek için sosyal medya hesabından oldukça tartışmalı bir paylaşım yaptı.

Instagram1.4 milyon takipçisi olan bir anne Banu parlakTuvalete giderken “Zaman bulduğum tek yer orası” diye bir video yayınladı. Videosu sosyal medyada kısa sürede viral olan Bright, paylaşımını sildi.

Şarkıcı Banu Parlak,

Geçen yıl genç ismin Banu Parlak’ın Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla hayata gözlerini yumduğu duyurulmuştu. Aniden dergi Gündemde olan Bright, Instagram hesabından bir video yayınlayarak seyir halindeyken saldırıya uğradığını ve telefonunun çalındığını söyledi.

Parlak, yaşadıklarını şöyle anlattı: “İş yerinden çıkarken trafik ışıklarında beklerken tanımadığım kişiler arabama saldırdı ve telefonumu aldı. Kim olduklarına dair bir bilgim yok. Şimdi gereğini yapacağız avukatıma şikayetlerimi iletiyorum. Annem dahil herkes perişan durumda. Telefonum ya da hattım yok.”

Şarkıcı Banu Parlak,

Şarkıcı Banu Parlak,

Şarkıcı Banu Parlak,