Şaka bitti! Oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun yüzünde bardaklık patladı



İkiniz Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaş ve Jet Cemiyeti gibi yapımlarda rol alan 27 yaşındaki başarılı oyuncu Aslı Bekiroğlu, yönetmen Mustafa Kotan ile şakalaşırken talihsiz bir kaza geçirdi.

Sosyal medya paylaşımları ve eğlenceli halleriyle sık sık ön plana çıkan Bekiroğlu, Kotan’ın sakladığı çeşmeden şerbet içmeye çalıştı. Oyuncunun şiddetle krankladığı dağıtıcı suratında patladı. Büyük bir tehlikeyi atlatan Bekiroğlu, gördükleri karşısında bir an şaşırdı.

Aslı Bekiroğlu, Haziran ayında katıldığı bir partide Barış Akarsu’nun hayatını anlatan film projesini anlatırken, şarkıcının ölümüyle ilgili soruları gülerek yanıtladı ve “Ne diyeyim hayatım, sevgilerimle” dedi. Yaptığı açıklamayla kısa sürede gündeme gelen oyuncu, gelen tepkilerin ardından projeden çekildi.

Aslı Bekiroğlu 16 Kasım 1995 doğumludur. Lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamladı. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. 2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı arp bölümünde arp ve solfej eğitimi aldı. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgi duyan Aslı Bekiroğlu, ilk oyunculuk deneyimini TRT ekranlarında yayınlanan ‘Beni Böyle Sev’ dizisinde ‘Ayça’ rolüyle yaşadı. Bu dizinin ardından 2015 yılında Adı Mutluluk, 2016 yılında ise Gülümse Yeter dizilerinde rol almıştır.

Şaka bitti!  Oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun yüzünde bardaklık patladı

Şaka bitti!  Oyuncu Aslı Bekiroğlu'nun yüzünde bardaklık patladı