Sahneden düşen Emre Kaya hastaneye kaldırıldı.


Dergi Haberleri

Kocaeli BelediyesiKonsere saatler kala deniz kenarında kurulan sahneyi dolduran Emre Kaya hayranları, kendisini alkış ve tezahüratlarla karşıladı. karşıladı.
Türk tarihinde 30 Ağustos zaferinin kutlanması ve her yıl düzenlenen Balık Festivali ile ilgili altın mektuplar yazan sanatçı, fırtına gibi sahne aldı. Seyircisiyle yaptığı söyleşiler, bitmeyen enerjisi ve sahne performansıyla büyük beğeni toplayan ünlü pop şarkıcısı, Karamürsel halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

YORGUDAN DÜŞMEK

Ünlü pop şarkıcısı Emre Kaya, söylediği her parçaya eşlik eden gergin kalabalığa ve söylediği aşk seline hayran kaldı, konser sonunda sahneden düşerek aşırı Yorgunluğunun yarattığı gerginlikten dolayı sahneye koştu. Korumalar ve görevliler tarafından omzunda alınarak arabasına taşınan ünlü sanatçı, İstanbul Acıbadem Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

KORKU YOK

Sol bacağı ve sağ omzu tedavi gören ünlü pop şarkıcısının menajeri Gizem Demir, “Emre Kaya’nın bizi arayan, soran, hastaneye götüren ve acil şifalar gönderen tüm sevenlerine ve hayranlarına teşekkür ederiz. . Neyse ki endişelenecek bir şey yok.”

2022 yılında en çok konser veren sanatçılar arasında yer alan ünlü pop sanatçısının talihsiz kazası, “Emre Kaya gözünüze çarptı mı?” şeklinde yorumlandı.