Şahan Gökbakar, canlı yayında alıntıları kesen Hakan Bayrakçı ile dalga geçti


Dergi Haberleri

Önceki gece tarafsız bölgede Ahmet Hakan’ın programına konuk olan Hakan Bayrakçı, cebinden tırnak makası çekerek tırnaklarını kesti. Canlı yayında olduğunu hatırlayan Bayrakçı hemen makası bıraksa da o anlar sosyal medyada gündem oldu. Şahan Gökbakar, Bayrakçı’nın canlı yayınına sessiz kalamadı.

Tırnaklarını fırçaladı ve kesti

Gündeme dair yaptığı açıklamalar ve yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Şahan Gökbakar, ayak tırnaklarını keserek ve dişlerini fırçalayarak videoya konuk oldu.

Kendisine “Akif Orhan Kaypak” adını veren Gökbakar, videoyu 4,1 milyon takipçisi olan Instagram hesabından paylaşarak, “Kişisel bakım yayında. Hakan Bayrakçı tırnak kesseydi Akif Orhan Kaypak gibi dipte olmazdım.”

Şahan Gökbakar, canlı yayında alıntıları kesen Hakan Bayrakçı ile dalga geçti

Gökbakar’ın paylaşımına Oğuzhan Uğur, Seren Serengil, Fatih Ürek, Yeşim Salkım ve Fatma Toptaş gibi isimlerden kahkaha emojili yorumlar geldi.

HAKAN BAYRAKÇI TEPKİLER SONRA ONAYLANDI

SONAR Araştırma şirketi sahibi Hakan Bayrakçı, Tarafsız Bölge programında Dursun Çiçek konuşurken cebinden çıkardığı makasla tırnaklarını keserken görüntülendi. Bayrakçı’nın yayın sırasındaki hareketi özellikle sosyal medyada büyük tepki alınca suskunluğunu bozdu. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda özür dileyen Bayrakçı, “Canlı yayından hemen önce ellerime ve parmaklarıma bulaşan sıcak sıvı ağdanın neden olduğu acıdan ve transfere müdahalemle kurtulduğum için özür dilerim. özel durumdan. Ama böyle bir durumu fırsat bilip hakaretler yağdıranların asıl amacını da biliyorum.”