Rumeli Semih İnegöl titriyordu


35. Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında İnegöl halkı ile buluşan Rumeli Semih, şarkıları ve enerjisiyle vatandaşlara coşkulu bir gece yaşattı.

35. Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında İnegöl halkı ile buluşan Rumeli Semih, şarkıları ve enerjisiyle vatandaşlara coşkulu bir gece yaşattı.

İnegöl BelediyesiTürkiye’nin düzenlediği 35. Uluslararası Kültür Sanat Festivali devam ediyor. 16 Temmuz’da başlayan ve 31 Temmuz’a kadar sürecek festivalde, halk oyunları ilk bölümünün tamamlanmasının ardından Cuma akşamı konserler başladı. Bir yandan Hikmet Şahin Kültür Parkı’ndaki Pergola alanında çadır faaliyetleri devam ederken, festivalin ilk konseri Rumeli Semih’in anfi tiyatroda gerçekleştirildi.

Konser alanını enerjisi ve şarkılarıyla dolduran vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatan Rumeli Semih, saat 21.00’de sahnedeki yerini aldı. Kimi zaman duygulandıran kimi zaman da festivalin heyecanına katkıda bulunan şarkılarla İnegöl halkına eşsiz bir performans sunan Rumeli Semih, izleyenlerden büyük beğeni topladı. Festival coşkusunun bir hafta devam edeceği İnegöl’de, Başkan Alper Taban, AK Parti ilçe başkanı Mustafa Durmuş ile birlikte heyette yer aldı.

Konser sırasında sahneye davet edilen Başkan Alper Taban, amfi tiyatroyu dolduran vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Taban, sanatçıya günün anısına bir plaket ve İnegölspor forması hediye etti.

Öte yandan festival kapsamında düzenlenen konserlerde özel ödül çekilişleri yapılacak. Rumeli Semih’in konserinde ilk kez düzenlenen çekilişte, konser alanında barkodu okuyarak çekilişe katılan vatandaşlar arasından İnegöl Belediyesi’nden 3 kişi powerbank aldı. Her konserde farklı hediyeler dağıtılacağı açıklandı. -BURSA