Rabia Soytürk’ten aşk açıklaması!


Dergi Haberleri

Geçen yıl “Bilmiyorum” şarkısıyla adından söz ettiren rapçi, bu yıl da yeni şarkılarla yükselişini sürdürüyor. SefoDün akşam ‘Duy Beni’ dizisinin başrol oyuncusu Rabia Soytürk objektiflere takıldı.

İkili önce Yeniköy’de, ardından Maslak’ta pizza yedi. Sefotarafından araçta resmedilmiştir. Ara sokağa giren iki kişiden Rabia Soytürk paniğe kapılırken Sefo, “Olay yok” demekle yetindi.

Ayrıca Sefo’nun mekanda yemek yerken Soytürk ile bir fotoğraf paylaştığı da dikkat çekti.

“SEFO’NUN DOSTUYUZ”

Önceki gece Galataport’ta bir partide görüntülenen Rabia Soytürk, özel hayatını anlattı. Sefo ile aşk ilişkisi olmadığını söyleyen Soytürk, “Bizi filme almanıza çok şaşırdım. Hayatımda biri var ama o Sefo değil. Uzun zamandır arkadaşız. O gece birlikte yemek yedik.”

SEFO KİMDİR?

Sefo veya gerçek adı Seyfullah Sağır (16 Mart 1998 Samsun, Türkiye) Türk rapçi ve söz yazarıdır. “Bilmiyorum?” Reggaeton tarzı şarkılarıyla tanınır.

16 Mart 1998 tarihinde Samsun’da doğdu.

Müzik kariyerine Mart 2018’de ilk şarkısı Yalan ile başladı. Şubat 2019’da Poz single’ını yayınladıktan sonra daha çok müziğe odaklanmaya karar verdi. 18 Nisan 2019’da Up Down single’ını yayınladı.

28 Haziran 2019’da 362 single yayınladı. Bu single’ın ardından Derdi Ne şarkısını çıkardı. Şarkılarında genellikle pop ritimleri kullanır.

21 Şubat 2020’de Başa Sar adlı bir single çıkardı. Şarkının diğer isimleri arasında Aero ve Sefo’ya ritminde eşlik eden Yase de var.

RABİA SOYTÜRK KİMDİR?

Rabia Soytürk, 11 Mart 1996’da İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü’nde tamamladı. İlgisinden dolayı oyunculuk okumaya karar verdi ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk olarak Kişilik dizisi ile kamera karşısına geçen Soytürk, Cansu Dere, Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Metin Akdülger gibi usta isimlerle birlikte rol aldı.

RABİA SOYTÜRK FİLM VE DİZİSİ

Duy Beni (Ekim, Dizi 2022)

Alparslan: Büyük Selçuklu (Karaca, Dizi 2021-2022)

Benim Adım Melek (Daphne, 2019-2021 Dizisi)

Özgür Dünya (Aslı, Uzun Metraj Film 2019)

Kişilik (Süveyda, 2018 Dizi)

Gülperi (Selenyum, TV Dizisi 2018-2019)

Çukurdakiler (Gülcan, 2018 Dizi)