Pınar Deniz’in Evlilik Cüzdanı


Dergi Haberleri

Oyunu birlikte izleyen Pınar Deniz ve Kaan YıldırımÇıkışta sahne arkasına yakın bir yerde araçlarını çağırdılar. Araçlarına binerek inen çift, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İkili, oyunu çok beğendiklerini belirterek şunları söyledi: ” Demet Akbağ“Görmek harikaydı, gerçekten keyif aldık” dedi.

“İYİ BİR İLİŞKİMİZ VAR”

Sitemli bir şekilde gülerek, “Arkadaşlar, bizim bulunduğumuz yere mi geliyorsunuz?” dedi. dedi Pınar Deniz ve Kaan Yıldırımve evlilik konularında: “Çok iyi bir ilişkimiz var, çok mutluyuz. Her dakika emekli olmak istemiyoruz ama hayatımızı yaşıyor ve faaliyetlerde bulunuyoruz. Her şey bizim için çok iyi,” diye açıkladı, şu anda evliliği düşünmeden.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Deniz kaç yaşında, nereli? 4 Kasım 1993 Adana doğumlu olan Pınar Deniz, aslen Mardinli ve Arap asıllıdır. 28 yaşında.

Çocukluğundan beri oyuncu olmayı hayal eden Deniz, dans derslerinin yanı sıra oyunculuk dersleri de aldı. İlk oyunculuk deneyimini Sil Baştan dizisinde Evrim karakteri ile kazanmıştır.

Gerçek çıkışını tarihi dizi Vatanım Sensin ile yaptı. Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı dizide Yıldız karakterini canlandırmıştır. Pınar Deniz, Can Yaman ile bir projede rol almak isterken, Yaman’ın tavır ve tavırları nedeniyle projeye katılmaktan vazgeçmesiyle gündeme geldi.

Pınar Deniz, Aşk 101 dizisiyle hayran kitlesini genişletti. Deniz şu anda Kıyamet dizisinde Ceylin karakterini oynuyor.

PINAR DENİZ GİZLİLİK

Pınar Deniz, meslektaşı Kaan Yıldırım’a aşıktır.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım nerelidir ve kaç yaşındadır? Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986’da İstanbul’da doğdu. Londra Brunel Üniversitesi’nden Pazarlama derecesi ile mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisinde Kadir rolüyle başlamıştır. Ancak Yıldırım asıl çıkışını Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu’nun oynadığı “Ulan İstanbul” dizisiyle yaptı. 2015 yılında Ezgi Eyüboğlu ile birlikte oynadığı Adı Mutluluk adlı yaz dizisinde Batu Değirmenci rolünü oynadı.

Ezgi Eyüboğlu ile 14 Mayıs 2016 tarihinde Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019’da boşandı.

Yıldırım, meslektaşı Pınar Deniz’e aşıktır.