Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım aşık mı? Fotoğraftaki detay dikkat çekti…


Hadise ile uzun süreli ilişkisinin ardından Hande Erçel ile adı anılan Kaan Yıldırım kısa ömürlü oldu. Yıldırım, Kıyamet dizisinin sevilen oyuncusu Pınar Deniz’e gönlünü kaptırdı. Bu fotoğrafla ikilinin birlikte İzmir’de tatilde olduğu ortaya çıktı.

Takvimde yer alan habere göre; Kıyamet dizisinden Ceylin Pınar DenizYiğit Kirazcı’dan ayrıldıktan sonra kendisi de oyuncu olan Kaan Yıldırım’a aşık oldu. İzmir Urla’da tatil yapan iki sevilen oyuncu, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafla dikkatlerden kaçmadı.

Yıldırım’ın Deniz ile ilişkisi sosyal medyada Hadise ve sevgilisi Benek’in fotoğrafıyla ortaya çıkarken, taktığı gözlük ve bileklik ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncunun Urla’da bir otelden paylaştığı fotoğraf karesinde, yakışıklı oyuncunun hiç çıkarmadığı aksesuarlarının ortaya çıkmasıyla “yeni aşk” dedikoduları alevlendi.

Pınar DenizYazıtlı bu çerçevede Yıldırım’ın bilekliği ve güneş gözlüğü açıkça görülmektedir. Bu arada Hande Erçel ile birlikteyken bir başka oyuncu Tuğçe Açıkgöz ile adı geçen Kaan Yıldırım, şimdi Pınar Deniz ile çıkıyor ve ‘güzellere yıldırım çarpar’ şakası yaptı. Söylentilere göre Hande Erçel, Yıldırım’a olan aşkını ihanet nedeniyle bitirmişti.