Pınar Deniz ünlü markanın reklam yüzü oldu


Dergi Haberleri

NetWork Sonbahar/Kış 2022 kampanyasının yeni sezonuna Pınar Deniz eşlik ediyor. Bu sezonun değişen ve yenilenen stil kodlarını yılın en etkili oyuncusu Pınar Deniz eşliğinde sunan NetWork, “Haydi NetWork” diyerek yaşam tarzlarını yeniden yorumluyor.

ağ araçları; Birliktelik fikriyle hazırlanan bu kampanyada başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz, şehirle kaynaşarak NetWork kadınının göz alıcı üslubuyla güçlü, samimi ve yürekten bağı güçlendiriyor. Yeni koleksiyonda sarı ve turkuaz, kahverengi, bordo, haki ve lacivert öne çıkarken, doğadan ilham alan kamuflaj desenleri de kullanılmış. Mevcut görünümdeki klasik maskulen takımlar, geleneksel dokuma ve iplik teknikleri ile yeni sezonda yerini buluyor.

Deri gömlek, elbise ve kazaklarla kombinlenen deve ve bej hayvan baskıları, cesur şehir kadınının özgüvenini yansıtıyor. Değişen yaşam tarzını güvenle yorumlayan ve gündüzden geceye geçişi kolaylaştıran NetWork kadın koleksiyonunun kombinlerine Pınar Deniz eşlik ediyor. Pınar Deniz’in dinamik ve sofistike ruhu, NetWork Sonbahar/Kış 2022 kadın koleksiyonuyla buluştuğunda, doku ve şekillerin beklenmedik kombinasyonlarını zahmetsiz zarafet ve zarafetle yeniden yorumlayarak ayrıntıları vurgulayan kusursuz silüetler doğuyor.

NetWork Sonbahar Kış 2022 kadın koleksiyonu, güncellenen stil kodları ve yeni amblem kullanımıyla yüksek tasarım gücüne modern ve kendinden emin bir yorum katıyor.