Özgü Namal… ÇILGIN, ‘SENİN GİBİ DEĞİLİM!’


6 Ekim 2020’de eşi Serdar Oral’ı kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, Bodrum Ortakent’te bir otelde tatil yapıyor. Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan ve basından uzak bir yaşam sürmeyi tercih eden 43 yaşındaki Özgü Namal, fotoğraf çeken basın mensuplarına yanıt vererek ailesiyle aynı sahilde bulunan Azra Akın’ı işaret etti. .

Özgü Namal“Çocuklarımı alamazsın, ben onlar gibi değilim” diyerek sinirlenen ve onu gülümseten oğlu Nefes, “Fotoğrafları silmeyin, gazetede olmak istiyorum.”

Özgü Namal Uzun bir süre sonra Bodrum’da çocuklarıyla birlikte görüldü.

Özgü Namal... ÇILGIN, 'SENİN GİBİ DEĞİLİM!'

“Çocuklarımı Emekli Edemezsiniz”

Takvimde yer alan habere göre; Şezlongunda arkadaşlarıyla sohbet eden Özgü Namal, basının kendisini izlediğini fark edince tadı kaçtı.

Oyuncu hemen giyinip çocuklarına Nefes ve Elem Su adlarını verdi ve sahile doğru yola çıktı.

Namal, fotoğrafını çeken gazetecilere, “Çocuklarımı yanınıza alamazsınız.

“FOTOĞRAFLARI DERHAL SİL”

Gazetecilere gelmesine rağmen sakinleşmeyen oyuncu, “Çocuklarımı vurmanızı istemiyorum.

Burası özel bir oda, beni vuramazsın. Bu fotoğrafları hemen silin” diye bağırdı.

43 yaşındaki oyuncu, “Özgü Hanım, sizi yasal alandan çekiyoruz. Lütfen sakin olun,” daha da sinirlendi ve çok tartışmalı hale gelecek bir polemiğe imza attı.

Özgü Namal... ÇILGIN, 'SENİN GİBİ DEĞİLİM!'

“Ben onun gibi değilim”

Tatilini Ortakent’te otelde geçirenler beğeniyor Azra AkınAynı günün erken saatlerinde eşi ve çocuğuyla birlikte görüldü.

Azra Akın’ın yaşadığı yeri gazetecilere gösteren Özgü Namal, “Buradaki insanlar kendi çocuklarının fotoğrafının çekilmesini isteyebilir, kendi çocuklarının fotoğrafını çektirebilir, ben istemiyorum.

Çocuğumu alamazsın, ben onun gibi değilim.”

Özgü Namal... ÇILGIN, 'SENİN GİBİ DEĞİLİM!'

“GAZETEDE OLMAK İSTİYORUM”

Sahilden öfkeyle ayrılan Namal’ın oğlu Nefes, gazetecilerin yanına gelerek alçak sesle “Kardeşim fotoğrafları silmeyin bence çünkü ben gazetede çıkmak istiyorum” diyerek herkesi güldürdü.

Özgü Namal’ın oğlu Nefes’in neredeyse annesi kadar uzun olması dikkat çekti.