Özge Ulusoy’un itirafı: Korkutuyor beni!


Dergi Haberleri

İş adamı Faruk Çolakoğlu ile mutlu bir ilişki Özge Ulusoy, çekimin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Benden ilham aldı. Ondan gerçekten hoşlanıyorum.”

“GAYRİMENKULE YATIRIM YAPIYORUM”

Daha sonra bir muhabir, “Tasarruflarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?” diye sorulduğunda, “Gelirimi genellikle gayrimenkule yatırırım. Ailem bana talimat veriyor.

“BENİ KORKUTUYOR”

Eski bir konakta gerçekleşen çekimlerin ardından Ulusoy’a “Hangi çağda yaşamak isterdiniz?” sorusu soruldu. Ulusoy, “Özellikle bu metaverse (sanal evren) beni korkutuyor. Bu nedenle şu anki dönemi tercih ediyorum.”

ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

Özge Ulusoy (28 Ekim 1982 doğumlu; Ankara ) Türk model, sunucu, film ve dizi oyuncusudur. Miss Turkey, 2003 yılında ikinci oldu.

2001 yılında dünyanın en prestijli manken ajanslarından American Elite Modeling Agency tarafından düzenlenen bir güzellik organizasyonu olan Elite Model Look’a katılarak üçüncü oldu. Mezun olduktan sonra Gaye Sökmen ajansına kaydoldu. Aynı zamanda, 2003 Miss Turkey 2003 (Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması) yarışmasında ikinci olan ve ardından Cengiz Abazoğlu’nun defilesi olan Panama’da dünyanın en prestijli güzellik yarışması Miss Universe’de Türkiye’yi temsil eden model Uğurkan Erez ile tanıştı. . 2007 yılında FOX TV’de yayınlanan Senin İçin adlı dizide Rafet El Roman ile birlikte rol aldı. Aynı yıl Uğurkan Erez acentesine geçti ve halen bu acenteye bağlı olarak çalışmaktadır. Bu arada, büyük moda tasarımcıları ve şirketler için defilelerle modellik kariyerine devam etti. Bunlar arasında moda tasarımcıları Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Vural Gökçaylı, Erol Albayrak, Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Özgür Masur, Etcetura ve Gamze Saraçoğlu öne çıkıyor; Şirketler arasında Beymen, Vakko, İpekyol, Roman, Mavi Jeans, Mudo, Harvey Nichols ve Mango yer alıyor.

Kanal D’de yayınlanan ve yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı Arka Sokaklar adlı polisiye dizisinin 2006 yılında ilk sezonunda, ardından üçüncü sezonunda da rol almaya başladı ve bir sezon “Yeliz Öğretmen” rolünü oynadı. . Özge Ulusoy2010 yılında Ferruh Taşdemir ile bir gün süren olaylı evliliğiyle adından söz ettirdi. 2010 yılında Yıldız TV dizisi Ateşe Yürü’de Yavuz Bingöl, Ahu Türkpençe ve Şerif Sezer ile yeniden rol aldı.

2011 yılında ilk uzun metrajlı filmi Holy Carboy: Dracoola’da rol aldı. Başrollerde ona Ersin Korkut ve Şahin Irmak eşlik etti. Ayrıca rock grubu Badem’in Ağlama, Kalpsiz, Geceyedir Kuzmesim ve Yoruldum kliplerinde yer aldı. İlker İnanoğlu ile ilişkisi yıllardır konuşulan model Özge Ulusoy2 Nisan 2011 – 6 Haziran 2011 tarihleri ​​arasında Dominik Cumhuriyeti’nde Ünlüler grubunda yarışan ünlü Amerikan formatı Survivor’ın Türkçe versiyonu olan Real TV yarışma programı “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” ve Show TV’de yayınlanacak. Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendi.” ve yarışmadan döndükten kısa bir süre sonra popüler televizyon programı “Bugün ne giysem?” yarışmasını bıraktı ve adayların hazırlanıp jüriye gönderildiği Uğurlu Oda’nın yönetmenliğini yaptı. .Daha sonra Uğurlu Oda’dan ayrılarak jüri koltuğuna oturdu.

İzmirli bir ailenin en küçük çocuğu olan ablası Özge Ulusoy, Bahçeşehir Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nde doçent, annesi Ankara belediye başkanı ve babası emekli bir askeri yargıçtır.

ÖZGE ULUSOY GİZLİLİK

Özge Ulusoy, 2022 yılından beri iş adamı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşıyor.