Özge Gürel-Serkan Çayoğlu cephesinde flaş gelişme!


Kiraz Mevsimi dizisinde tanışan ve aşka dönüşen evli çift Özge Gürel-Serkan Çayoğlu geçtiğimiz ay nişanlanmıştı. Gürel ve Çayoğlu cephesinden yeni bir haber geldi. Detaylar burada…

onun aşkı ile dergi Gündemde olmayan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti, Serkan Çayoğlu’nun ailesinin yaşadığı Almanya’da nikah masasına oturacak.

İTALYA’DA DÜĞÜN

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, 13 Ağustos’ta İtalya’nın Verona kentinde romantik bir şatoda dünyaevine girecek. (Seri Doktoru)

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşındadır; Serkan Çayoğlu 1987 doğumlu, 34 yaşında ve 2022’den beri bekar. 2015 yılından beri birlikte olduğu oyuncu Özge Gürel ile evlilik hazırlığı yapmaktadır. Beşiktaş taraftarıdır. Serkan Çayoğlu 1.88 metre boyunda, 85 kilo ağırlığında ve ikizidir.

Serkan Çayoğlu, Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde Ankaralı Ali’yi canlandırıyor.

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Özge Gürel, 5 Şubat 1987’de İstanbul’da doğdu. Silivrili bir ailenin kızıdır. Liseyi bitirene kadar Silivri’de yaşadı. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden ayrıldı. Önce oyunculuk dersleri, ardından oyunculuk yönetimi dersleri aldı. Oyunculuk kariyerine Kızım Nerede dizisinde Zeynep rolüyle başladı.

2014 yılında Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırmıştır. Aynı yıl yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oynayarak bu dizide Öyku Acar karakterini canlandırmıştır.

2020 yılında eski rol arkadaşı Can Yaman ile birlikte Bay Yanlış dizisinde rol almaya başladı. Ardından yönetmen koltuğunda oturan Atalay Taşdiken’in Kar Kırmızısı filmi 57. Altın Portakal Film Festivali’nde ilk gösterimini yaptı ve En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Portakal’a aday gösterildi.