Ozan Orhon’un yıllar sonra itirafı: İnternette eşimin çıplak fotoğraflarını gördüm


Ünlü şarkıcı Ozon Orhon, 1996 yılında evlendiği Ebru Şallı’ya itirafta bulundu. Şarkıcı, Ebru Şallı ile evliliğini hala sorguladığını söyledi.

Ozan OrhonArmağan Çağlayan’ın YouTube’daki Stop Bi Listen programına konuk oldu. 1996 yılında Ebru Şallı ile evlenen şarkıcı, “Benim için çok çalkantılı bir dönemdi. Başarısız bir albümün psikolojisi vardı. ‘Perişan’ albümünde tanıştık. Motosiklete bindiğim klipte Ebru’yu seçmişler. Ebru’yu bir tura çıkardım ve arkadaşlığımız başladı. Sonra evlendik. Hala neden evlendiğimi merak ediyorum. Ben de bir çocuğum ve o bir çocuk. Ebru 18 yaşındaydı” dedi.

“EŞİMİN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI GÖRDÜM”

İkinci evliliği model ve sunucu Yeşim Erçetin olan Orhon, duygusal bir boşluğa düştüğünü söyledi. Şarkıcı, “Ben de mali bir depresyondaydım. Kazancımın çoğu gitti. Biraz moralim bozuldu ve Bedia Akartürk ile Antalya Lara’da performans sergiledim. O zamanlar Yeşim’in programına konuk olmuştum. Beni sevdiği ortaya çıktı. Odasında posterlerim vardı. Benimle Antalya’ya geldi. Bir hafta sonra evlendik” dedi. Erçetin’i vurduğu haberine ilişkin olarak Orhon, “Hayatımda bir kez vuruldum. İnternette eşimin çıplak fotoğrafını gördüm. Genç adamı nasıl tanımlarsınız? hayatımın geri kalanında pişman oldum. Ondan sonra ilişkimizi geliştirmedi.”