Oyuncu Tamer Yiğit’e bağlılık


Dergi Haberleri

Ünlü Türk müziği sanatçısı Ali Çakar ve sanatçı eşi Dilek Şafak ÇakarTürk sinemasının ve dizilerinin ünlü usta oyuncusu Balıkesir’de bir dizi konser verecek. Tamer YiğitTatil yaptıkları Ayvalık’ın Sarımsaklı beldesini ziyaret ettiler.

100’e adanan halk konserlerini vermek üzere Balıkesir’e gelen TRT sanatçıları Ali Çakar, Dilek Şafak Çakar ve oğulları Arda ve eşi Nebahat Akbaba. Tamer YiğitKulübesini ziyaret etti. Film ve dizi oyuncusu Tamer Yiğit ve eşi Rukiye Bayrak, ünlü sanatçılar ve arkadaşları Sadettin Akbaba’yı ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sanatçılar Ali ve Dilek Çakar, “TRT ekranlarında izlediğimiz Kuruluş Osman dizisinde sinemanın dev sanatçısı Tamer Yiğit kardeşimizi Ertuğrul Gazi olarak gördük ve oyunculuk gücüne hayran kaldık. Bizi tatil evinizde ağırladığınız için çok teşekkür ederiz. Size ve eşinize Rukiye Hanım’a teşekkür ederim.” dedi.

Tamer Yiğit, sanatçı Ali ve Dilek Çakar ile aile dostları işadamı Sadettin ve Nebahat Akbaba’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. – Balıkesir