Oyuncu Gizem Lidya Denizci’den Arda Kural itirafı: Küçükken ona aşıktım


Haberler.com’un YouTube stüdyosuna konuk olan Gizem Lidya Denizci, yıllar önce Starlar Bak filminde eşini oynayan Arda Kural’a aşık olduğunu itiraf etti. Kuralı cennete sığdıramayan güzel oyuncu, “Çok tatlı bir insan, gülümsediğinde yüzünde iki gamze beliriyor” dedi.

Kolpacino, Yasak Elma ve Aşk Yeniden gibi iddialı projelerde görev alan güzel oyuncu Gizem Lidya Denizci, Haberler.com YouTube stüdyosunda Melis Yaşar’ın sorularını yanıtladı. Şu sıralar Stars Look dizisinde rol alan oyuncu, partneri Arda Kural hakkında açıklamalarda bulundu.

“GENÇLERİMDE ARDA KURALINI SEVDİM”

Melis Yaşar’ın Yıldızlara Dönüş filminde birlikte oynadığınız Arda Kural ile işbirliğiniz nasıl? Bu soruyla ilgili olarak Denizci, “Adını duyunca çok heyecanlandım. Arda’ya bir süre aşık olan, okuldan çıkan ve Arda Kural’ı görünce heyecanlanan kızlardan biriydim. Şimdi birlikte oynuyoruz, çok güzel. Yoğun.” Sabit bir tempomuz var, ekibimiz de çok iyi, daha sonra açılıyor. İyi çalışıyoruz, çok hoş ve pozitif. Arda’nın çok samimi bir insan olduğunu düşünüyorum” dedi.

Oyuncu Gizem Lidya Denizci'den Arda Kural itirafı: Küçükken ona aşıktım

“ARDA KURALI ÇOK GÜZEL”

Emret Komutan dizisinin setinde Arda Kural’ın dışlanmasıyla ilgili konuşan güzel oyuncu, “O zamanlar pek bir şey bilmiyorum ama belki utangaç biri olduğu için öyle algılandı. Çok tatlı bir insan, gülümsediğinde yüzünde iki gamze beliriyor. Bence o içeride ve dışarıda bir insan.

“YILDIZ ASYA’YA BENİ SEVİYORSUNUZ”

Yıllar önce kendisini Yıldız Asyalı ile kıyasladıklarını söyleyen Gizem Lidya Denizci, “İlk çıktığımda beni bana benzettiler. Bugün artık inanmıyorum. Filmimizin adı ‘Yıldızlara Bak’. O dönem Arda ve Yıldız diziye çok yakışmış ve çok güzellerdi. Filmde Arda’nın karısını oynuyorum.”

Oyuncu Gizem Lidya Denizci'den Arda Kural itirafı: Küçükken ona aşıktım