Oyuncu Ersin Korkut, Survivor All Star’da neden yer almadığını paylaştı: 2 kez görüştüm ama Acun Ilıcalı ile anlaşamadım


Haberler.com’un YouTube stüdyosuna konuk olan sevilen oyuncu Ersin Korkut, Survivor All Star’a neden katılmadığını açıkladı. Korkut, All Star için iki kez görüştüğünü belirterek, “Acun Ilıcalı ile anlaşamadık” dedi.

Bunlar Çok Güzel Hareketler, Galip Derviş ve Kutsal Damaca gibi başarılı yapımlarla geniş bir kitleyle adından söz ettiren ve daha sonra Survivor 2020’ye katılan Ersin Korkut, Haberler.com YouTube stüdyosunda Melis Yaşar’ın konuğu oldu. Özel hayatından bahseden oyuncu, neden Survivor All Star’da yer almadığını açıkladı.

Acun IlıcalıBunu söyleyen Korkut. Herkes yemeği merak ediyor ama sözleşmenin ilk maddesi kazananın yemeği yemesi. Adadaki koşullar gerçekten zor. Gördüğünüz gibi hiçbir fark yok. Katılımcılara sandviç verildiği ama Allah’ın bir kulunun bana hiçbir şey vermediği söylendi. Bir gün bir kurabiye gördüm ve gözlerim “Adada gerçekten tuvalet yok Karakter meselesi.

Oyuncu Ersin Korkut, Survivor All Star'da neden yer almadığını paylaştı: 2 kez görüştüm ama Acun Ilıcalı ile anlaşamadım

Ersin Korkut, Survivor All Star’a neden katılmadığını şöyle açıkladı: “All Star için teklif geldi ve iki kez röportaj yaptım. Mert, Aycan ve diğer Acun Ilıcalı ile rekabet ederken anlaşamayan bir tek ben oldum. İkinci kez yapmayı hiç düşünmedim ama diğer arkadaşlarım gelince ben de düşündüm ama olmadı” dedi.

Oyuncu Ersin Korkut, Survivor All Star'da neden yer almadığını paylaştı: 2 kez görüştüm ama Acun Ilıcalı ile anlaşamadım

Ersin Korkut neden daha önce evlenmediğini anlatırken Ersin Korkut, “Evlilik zor bir durum. Kader diyelim, kader. O zamanlar platonik olarak aşık olmuştum, aynı duyguyu tekrar yaşarsam evlenirim. Annem ve babam her gün evlilik hakkında soru soruyor. 5 kardeşten tek bekar benim Herkesin evliliği ikinci plana attığını görüyorum” dedi.