Öyku Gürman hem heyecanlı hem heyecanlı


Öyku Gürman hem heyecanlı hem heyecanlı Dede Korkut Kültür Sanat Festivali’nin 3. gününde Bayburt’ta Öyku Gürman rüzgar esti.

Öyku Gürman hem heyecanlı hem heyecanlı

BAYBURT – Dede Korkut Kültür Sanat Festivali’nin 3. gününde Bayburt’ta Öyku Gürman rüzgarı esti.

Geceye şarkılarıyla damgasını vuran sanatçı, Bayburt Belediyesi Büyükşehir Parkı’nın amfi tiyatro alanında yaklaşık 7 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Gece Giresun halk dansları ekibinin gösterileriyle başladı. Daha sonra yerel sanatçılar Turan Ali ve Nisa Akpulat sahne aldı. Sanatçıların şarkılarını söyleyip geceye renk katmasının ardından sahneye Öyku Gürman geçti. Karadeniz ezgileri ve cıvıl cıvıl parçalarıyla büyülenen Gürman, sahnede minik hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Şarkılarını söylemek için sahneye çıkan Gürman’a plaket ve çiçekler takdim eden Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Gürman’ın burada olmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

1 saatlik konserde Bayburtlular eğlenceli anlar yaşadı ve yerlerini alamadılar. Gürman’ın sahne performansı izleyenler tarafından beğeniyle karşılanırken, konser salonundakiler Gürman’ın şarkılarına ahenk içinde eşlik etti. Büyük küçük her yaştan insanın yoğun ilgi gösterdiği konser gecesi, Gürman’ın Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Bayburt Vali Yardımcısı Fetani Battal, Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve hazır bulunan vatandaşlara teşekkür etmesiyle sona erdi.