Ömür Gedik’in çok konuşulacak koronavirüs açıklaması: Sanırım insan yapımı, boğazıma robot girdi


Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber’den özür mesajına konuk olan Ömür Gedik, koronavirüsün insan yapımı olduğunu düşündüğünü belirterek, “Virüse yakalandığımda küçücük bir robot boğazıma sürünmek için robotları yakaladı. “

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayınlandı. haberler Özür gösterisinin bu haftaki konuğu şarkıcı ve yazar Ömür Gedik oldu. Gedik, bir süre tımar hastalığı nedeniyle tedavi gördüğünü ve koronavirüs hakkında da dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

“PANDEMİN BAŞINDA TELEFONUMU YIKADIM”

Pandemi döneminde temizlik takıntısı nedeniyle zor günler geçirdiğini anlatan Gedik, “Temizlik konusunda çok çılgın olduğum için telefonumu su geçirmez mi diye düşünmeden yıkadım. Koronavirüs dünyaya yayılırken her şeyi okumaya başladım. İnsanlar virüsle dalga geçerken ben telefonumu yıkıyordum. Eve giren her şeyi yıkamaya başladım.”

Ömür Gedik'in çok konuşulacak koronavirüs açıklaması: Sanırım insan yapımı, boğazıma robot girdi

“KORONAVİRÜS İNSAN YAPTI, BOĞAZIMIZA BAĞLANAN ROBOT OLDU”

Koronavirüsün insan yapımı olduğuna inandığını söyleyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: “Koronadan kurtulamadım ve konserler başlayınca yakalandım. Yılbaşı gecesi Mersin’de bir otelde sahneye çıktım “Noel Baba kıyafetli bir bebekle fotoğraf çekmem istendi ve onu kıramadım. Ondan sonra 20-30’da bir fotoğraf çektim. Bebek o gece koronaya yakalandım 4-5 gün sonra boğazımda bir şeyler dolaşmaya başladı virüsün kesinlikle insan yapımı olduğunu düşünüyorum çünkü doğada öyle bir şey yok yürüyen ve kemiren küçük bir robot gibiydi Boğazıma dolandı. Hiç unutamıyorum. 1 hafta Virüs beni zorladı, serum falan aldım.”