Olağanüstü köpek Boji, kripto projesine iyi liderlik ediyor


İstanbul’un fenomen köpeği Boji, sokak hayvanlarına yardım etmeyi amaçlayan bir kripto para projesine ilham verdi. Boji Token adı altında piyasaya sürülen kripto para biriminden alınan işlem ücretlerinin bir kısmı köpek barınaklarına yiyecek olarak bağışlanacak.

Son birkaç aydır Türkiye’nin gündeminde olan fenomen köpek Boji, sokak hayvanlarının koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan bir kripto para projesine dönüştü.

3 Nisan’da duyurulan, şeffaflığa dayalı toplum odaklı bir proje olması amaçlanan Boji Token, işlem ücretlerinin bir kısmını sokak hayvanları için barınaklara bağışlayan bir yardım hareketi olarak hayata geçirildi.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, “Boji Token olarak temelde hayvanların koşullarını iyileştirmeyi ve dünyayı hayvanlar için daha yaşanabilir bir yer haline getirmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken de blockchain teknolojisi kullanılarak geliştirilen projelerin etkili olacağına inanıyoruz.

İŞLEM ÜCRETLERİNİN YÜZDE 2’Sİ EMLAKLARA ÖDENECEKTİR

Boji belirteci, BEP20 olarak kısaltılan Binance Akıllı Zincir olarak bilinen blok zincirinde çalışır. Toplam 700 trilyon adet ile piyasaya sürülecek olan Boji Token, köpek barınaklarına dağıtılmak üzere işlem ücretlerinden kesilen %2’lik hisseyi gıda ve diğer ihtiyaçlar için bağış fonu olarak kullanacak.

Yapılan işlemlerden elde edilen bütçeyle Tekirdağ Köpek Köyü’nde ilk faaliyetlerini gerçekleştirdiklerini anlatan Ümit Coşgun, “Gönüllülerin bireysel çabalarıyla inşa edilen köpek barınakları birçok sokak köpeğine yuva oluyor.

Özellikle ithal köpek maması fiyatlarındaki son artış, gönüllüleri ve hayvan barınaklarını çok zor durumda bırakıyor. İstanbul’un fenomen köpeği Boji, kısa sürede herkesin sempatisini kazanmayı başardı.

Boji token projemizle, Boji’nin toplumdaki etkisini büyük bir nezaket eylemine dönüştürmek istiyoruz. Tekirdağ Köpek Köyü’nde ağırladığımız mama dağıtımı, hem barınaktaki gönüllülerin ihtiyaçlarını karşıladı hem de köpek dostlarımızı mutlu etti.”

“ZAMAN TABLOSU VE TÜM DETAYLAR SİTEDE”

Boji’nin şu anda İstanbul Metrosu’nda engellerden kaçmaya çalıştığı bir oyunun Boji Token web sitesinde oynanabileceğini kaydeden Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, değerlendirmelerini şu ifadelerle tamamladı:

“Şu anda PancakeSwap’ta ticareti yapılabilen ve Coinmarketcap’ta listelenen Boji jetonu, bundan sonra üreteceğimiz NFT koleksiyonlarının, Play To Earn oyununun ve beşinci aşamayı planlamak için geliştireceğimiz NFT pazarının temelini oluşturacak. proje.

Projeye destek olmak isteyen kripto para ve blockchain meraklıları, Boji tokeninin nasıl satın alınacağına dair detaylı bilgiyi ve yol haritamızı web sitemizde bulabilirler. Herkesi sokak hayvanlarına daha iyi koşullar sağlamayı amaçlayan bu şeffaf yardım hareketine katılmaya davet ediyoruz.”