Oğuzhan Koç’tan 1 milyon hediye yorumu


Başarılı pop şarkıcısı Oğuzhan Koç, önceki akşam Erbaa Yaprak Festivali’nde konser verdi. Sahne önünde basın temsilcilerinin sorularını yanıtlayan Koç, yoğun bir yaz geçirdiğini belirterek, konser programının çok yoğun olduğunu açıkladı. Performans gösterdiği şehirlerde bir günlük kısa tatiller yaptığını söyleyen Oğuzhan Koç, son single’ı Aşk Beni Yendi için “Geri dönüşünüz harika, çok mutluyum” dedi.

Özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlamayı ihmal etmeyen Oğzuhan Koç, geçtiğimiz günlerde Covid’den kurtulan nişanlısı Demet Özdemir hakkında şu yorumu yaptı: “Neyse ki Covid’i atlattı, sağlığı iyi. Her şey yolunda.”

Demet Özdemir’in düğün hediyesi olarak 1 milyon TL değerinde saat almasıyla ilgili soruları yanıtlayan, Oğuzhan KoçHenüz düğünü yapmadık, o yüzden bekleyeceğim ve ne olacağını göreceğim dedi.

Ardından “All Passing” şarkısıyla sahne aldı. Oğuzhan Koçkendisini dinlemeye gelen yaklaşık 50.000 Erbaalıya unutulmaz bir gece yaşattı. “Hala Rüya Görüyorum”, “Heyecantan” ve “Kendimi Sardım” gibi popüler şarkılarını yaklaşık 50.000 kişi seslendirdi.

Konser sonunda sahne alan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Oğuzhan Koç’a çiçek ve Erbaa hediye etti. Spor Dalları Tişörtünü verdi ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Rüya tabirleri sözlüğü ve rüya tabirleri için tıklayınız.