Oğuzhan Koç’a ihanet paylaşımıyla gönderme yaptığı söylenen Zeynep Koçak, özür diledi.


Dergi Haberleri

Bu Güzel Hareketlerle tanışan ve aşık olan Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçakevliliklerini sonlandıran şarkıcı, kısa sürede Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamaya başladı. Oğuzhan Koç’un takipçilerinin ihaneti ile ilgili sorusuna yanıt verdiği iddia edilen Koçak, yanlış anlaşıldığını söyleyerek düğününe sayılı günler kala Koç’a tebriklerini iletti.

CEVAP DİKKAT ÇEKTİ

Sosyal medya hesabı Instagram’da takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Zeynep Koçak, ihanetle ilgili sorulduğunda cevapsız kalamadı. Zeynep Koçak’ın takipçileri “Hiç kandırıldınız mı?” Cevap verdi: “Google’a bakın”.

Oğuzhan Koç'a ihanet paylaşımıyla gönderme yaptığı söylenen Zeynep Koçak, özür diledi.

“Yanlış anladığım için özür dilerim”

Erken cevabınız için teşekkür ederiz. dergi Zeynep Koçak’tan gündemine bomba gibi düşen yeni bir paylaşım geldi. Bahsettiği ihanetin Koç’la ilgisi olmadığını söyleyen Koçak, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Değerli arkadaşlar dün geceden beri haberler yüzünden uyuyamıyorum. Beni her zaman takip edenler çok iyi bilirim ki “Google it” her soruda ve cevaba yazdığım bir şeydir.Burada da aynı. 7-8 yıl önce biten ilişkimden bahsetmiyorum kastettiğim ama YouTube kanalımda bu konuda yaptığım geyiklere. Bundan bir kere bahsetmedim, hiç bahsetmedim. İlkokul aşkım kadar eski bir ilişkiden hiç bahsetmedim.. Ben’ yanlış anladım kusura bakmayın ama lütfen gündemi meşgul etmeyin bu iki insanın en güzel gününden önceki günler…”

Oğuzhan Koç'a ihanet paylaşımıyla gönderme yaptığı söylenen Zeynep Koçak, özür diledi.