ODTÜ öğrencilerinden Onlyfans gibi bir girişim! Para için hırsızlık yaptılar

Orta Doğu ve Teknik Üniversitesi’nden mezun olan bazı öğrencilerin “Odtufans” adlı bir web sitesi kurdukları ortaya çıktı. Onlyfans sayfasına benzer bir mantıkla öğrenciler tarafından açılan sayfada, belli bir miktar bağış yapıldıktan sonra sansürlü çıplak fotoğraflar sansürsüz yayınlanıyor.

odtufans web sitesinin sansürsüz arşiv görüntüleri erişim adresi yazının devamında.

Orta Doğu ve Teknik Üniversitesi (ODTÜ) öğrencileri tarafından kurulan Odtufans adlı web sitesi sosyal medyada gündem oldu. ABD’deki Onlyfans sitesine benzer şekilde çalışan site, belirlenen bağış sınırına ulaşıldığında olduğu gibi çıplak fotoğrafları paylaşacak.

Sitenin girişinde dikkat çekici bir açıklama var. Kadınların kendi bedenlerini istedikleri gibi kullanmakta özgür olduklarını vurgulayan yazıda, “Bu site ile kadın bedeninin siyasallaşmasına karşı farkındalık yaratmayı taahhüt ediyoruz. Kadın kendi bedeni hakkında tek karar vericidir. Biz ise bedenin siyasallaştırılması ve sansürüyüz.

ODTÜ öğrencilerinden Onlyfans gibi bir girişim: Odtufans

Aşağıda listelenen seviyelerin her birinin kilidini açmak için belirli miktarda bağış toplanmasını bekliyoruz. Bağışlarınızla lisansüstü eğitimimize destek oluyorsunuz.”

Onlyfans, yetişkinlere uygun içerik paylaşmak için 2016 yılında kurulmuş bir web sitesidir. Sitede çoğunlukla cinsellik ve çıplaklık içeriği bulunurken, kullanıcıların bu içeriği görüntülemek için belirli bir miktar para ödemesi gerekiyor.

odtufans web sitesi sansürsüz giriş adresi

Bu girişim tamamen dolandırıcılık amaçlı kurulduğu anlaşılıyor ve kapanmadan önceki arşiv görüntülerini sizler için araştırdık.

odtufans.com web sitesinin kapanmadan önceki hali. Banka hesap numarasına para göndermek dolandırılmanız demek olduğunu unutmayın.